Bruno Mars

Bruno Mars tam bir tarz adamı. Her zaman modaya uygun görünmesini bilmiştir, işte bu yüzden “Locked out of Heaven”‘ın müzisyeni InStyle dergisinde Man of Style(Tarz Adam) olarak seçildi. Koyu kıyafetleri tercih eden, gömlerler ve şapkalar giyen Mars’ı gayet başarılı buldular.

Mars’ın kendi dediğine göer şu an “beast(canavar)” modunda ve bunu “loverboy(aşk çocuğu)”‘un zıttı olarak söylemişti, son söyleminde ise bu modunun gerçek olmadığını söyleyerek kendini ele verdi..

Bruno Mars ilişkisi: Tatlıdır. Harfi harfine. “Başladığında ben yerde olurum, çıplak vücudumda çikolata sosuyla kaplı. Görmek istediğim – Herşeye varım diyen kızlardan hoşlanıyorum.” diye espri yaptı. “Şaka yapıyorum. Filmlere gitmeyi severim, kumsala gitmeyi severim akabinde yemeğe gitmek hoşuma gider.” Görünen o ki canavar falan değil gayet bi aşk çocuğu!

Kıyasfet seçimi: Seçim yaparken boyunu göz önünde bulundurmaya dikkat ediyor. Kendisninde kabul ettiği şey boyunun kısa olduğu gerçeği giyim tarzını belirlerken büyük bir etken.

Hawai T-shirtleri giymeyi seviyor: “Aloha Tshirtleri”‘ni çok sevdiğini doğruluyor zaten kendiside Hawai’li. Ayrıca bunlari giydiği için palyaço gibi gözüktüğününde farkında olduğunu söylüyor.

Beraber kayıt yapmak istediği kişi: Rihanna. “Rihanna ile beraber stüdyoya girmeyi çok isterim. Eminim çok eğlenebiliriz.” Eğer üstsüz taklıcaksak(kendisi bunun fetişi) ve üstümüze sıcak çikolata döküceksek tam bi parti olucaktır.

Birisi bu ikiliyi çabuk stüdyoya soksun diyoruz 😀

Bruno Mars InStyle 2 Bruno Mars InStyle

[youtube width=”500″ height=”300″]e-fA-gBCkj0[/youtube]