Demi Lovato

Söylendiğine gore, Demi Lovato, 1 yıldan fazladır, ayık yaşam tesisi içinde kalıyor.
Eski Disney starı, yeme bozukluğu, kendine zarar verme ve genel olarak duygusal ve fiziksel problemler yüzünden 2010 yılında rehabilitasyon tedavisi gördü. Hayatına tekrar dönmek için bu yol üzerinde çabaladı ve hayatının genç kızlar için rol model olabilecek bir hayata dönmesini umduğundan bahsetti.
TMZ’ye gore, Demi “Spartalının ayık tesisinde yaşam” dediği evinde, 12 aydan fazladır, eski günlerine geri dönmemeye çok kararlı.
Rehabilitasyona gittikten sonra, 20 li yaşlar daha iyi göründü fakat, sonuçta, rehberlerden ve danışmanlardan ve onun gibi onu anlayabilen bağımlı kişiler tarafından o desteğe ihtiyacı olduğunu hissettiğini belirtti.
Bununla uyumlu olarak, star bir uzman desteği almak için bir uzmanın evine taşınmaya karar Verdi.
Bu mülk düşünüldüğü üzere Los Angeles’ta onun kendi evinde bulunmaktadır
Demi bu sene USX’in paneline değerlendirme için katıldı, Simon Cowell, Britney Spears ve L.A.Reid ile yanyanaydı.
O bu programa katıldığı için adamakıllı eğlendi ama açıkça bu görünüşteki rutin değişikliğin onu bu tehditten kurtaracağını anladı.
Geçen sene, Demi açıkça, sağlığıyla ilgili katettiği yollar hakkında konuştu.
“Kendim için ve meditasyon yapmak için zaman oluşturuyorum”, dedi. “Geçtiğimiz 2 yılı yeme bozukluğu, kendime zarar verme ve bipolar bozukluğu gibi sorunlarla harcadım. Bunlar için her gün çalışmak zorundayım. Kendime istediğim herşeyi yiyebileceğimi ve keyifsiz olabileceğimi hatırlatıyorum.