Justin Bieber Selena Gomeze Muhtaç Mı

Bir diğer gün ve Jelena (Justin-Selena birleştirmesi) ayrılık dıramında yeni bir detay. En son olan mı? Açıkçası, Justin Bieber, Selena Gomez’e çok fazla muhtaç olabilir. Bekle, Ne?!
Çift, yılbaşı gecesi için gittikleri Meksika’da, söylendiğine gore Gomez’in isteğiyle ayrıldı. Anımsarsanız eğer, Gomez, erkenden tatillerini özel bir jetle sinirle terkedip gitmişti. Bu hoş olmalı!
Sadece Biebs’in muhtaç olmaması Gomezi sinirlendirmiş. Açıkçası, Bieber ayrıca meraklı gözlerle, birşeylerin birden fazla yayınlanmasını bekliyordu. Bir arkadaş Radar online’ a şu şekilde konuştu, “Justin çok muhtaç durumda ve Selenanın etrafında koca bir bebek olabilir. Justin için gerçek arkadaşlar edinmek zor çünkü yabancıların geçici ilgisini seviyor, ama bunu Selena yı nasıl incittiğini farketmedi. Selena, Justin’in ilişkilerine karşı saygılı olduğunu hissetmedi.” Ve arkadaş ekledi, “Selena, Justin’I sürekli başka kızlarla kendisini rahatsız eden pozisyonlarda yakalıyordı, bu da onu çok kıskanç yaptı.”
Eyvah! Bu ayrılığı hazırlayan şeylerden biri olabilir gibi geliyor, kulağa… belki. O arkadaş ısrarla, “Justin hayatında bazı köklü değişiklikle yapmadığı sürece, Selena kesinlikle ona geri dönmeyecek.”
Geçen hafta, çiftin durumu düzeltmek için , her şeyi yaptığı fakat işe yaramadığı ortaya çıktı. Bir kaynak şöyle dedi “Selena, Justin’in ilk aşkı ve Justin hala yeterince genç ve çaresizce bu olayı düzeltmeyi deniyor.” “Ama Selena’da biten bir şeyin bird aha olmayacağını ve realistic olmak gerektiğini bilecek kadar olgun.”
Bunun parmaklarımızdan geçmesini durduramazlar. Biz ikisini de seviyoruz!

[youtube width=”500″ height=”300″]R4em3LKQCAQ[/youtube]