One Direction - One Way or Another

Directionler ve Muzikbuldum takipcilerinin bildiği gibi One Direction “One Way or Another” adlı eğlenceli temalı bir şarkı çıkarıyor ve toplanan paraları sosyal haklardan mahrum insanları desteklemek için kullanıcaklarmış. Şarkının kapak çalışması(görseli) yayınladı bile ve şarkıya dair şeylerin olduğu küçük bir video’da iliştirmeyi unutmadılar.

“Bu yıl düzenlenen Kırmızı Burun Günü’nün bir parçası olmak çok heycan verici” diye Glamour U.K.’e açıklama yaptı Niall Horan.. Blondie’nin “One Way or Another” şarkısını kaydetdik ve şarkının gerçekden çok fazla ilgi ve para toplamasını temenni ediyoruz ve birer kopya alıcak herkeze şimdiden teşekkür ederiz.” dedi.

Louis Tomlinson ise, “Blondie’nin şarkısını söylemek gerçekten muhteşem. Çok heyecanlıyız! Red Nose Günü gerçekten çok eğlenceli ve para toplamak için güzel bir hareket, lütfen desteğinizi eksik etmeyin.”

Grup ayrıca şarkıyı BRIT ödüllerindede söylemeyi planlıyor. Red Nose Day Martın 15’inde olucak ve “One Way or Another” iTunes üzerinden Şubat’ın 17sinden itibaren erken satışa açılmış durumca olucak.

Video’da ufak bir parça duyabilirsiniz, çocuklar Japon Directionerler için partide performans sergiliyor. Ön tarafdaki kızlarda makaroni dansı yapıyorlar sanırım =)

[youtube width=”500″ height=”300″]Z0l_tfXBf0Q[/youtube]