Taylor Swify ve Harry Styles Ayrıldı Mı 9

Beraber mükemmel bir buçuk ayın ardından, müzik dünyasının iki başarılı çocuğunun birlikteliğinin son bulduğuna dair haberler bugün(08 Ocak) yayılmaya başladı. Zimbio’dan aldığımız habere göre ikili ayrılmış. Yanlış okumadınız, Taylor Swift ve Harry Styles beraber düet yapamadan yollarını ayırmışlar.

The New York Post’un 6. sayfadaki haberine öre ikili British Adaların’daki tatillerinde şiddetli bir kavga yaşamışlar. Olay sonrasında Swift kendini direk hava alanında bulmuş. Fotoğrafda Taylor Swift twitterda bulunan bu fotoğrafda yalnız başına adada oturuyor.

Taylor Swify ve Harry Styles Ayrıldı Mı

Diğer tarafdan Styles ise, adaı hemen ayrılmadı. Bunun yerine Richard Branson’un özel adasına tek başına gidip partiye katıldı ve partide bir çok ateşli hatunla beraber gözüküyor.

Taylor Swify ve Harry Styles Ayrıldı Mı 2

Twitter’dan bulunan bu fotoğraflarda durumu izah ediyor zaten. Olayın ertesi günü Londra’ya uçtu.

Olayın asıl kısmına gelicek olursak E! Online, bu kanal Haylor’la ilgili bütün haberleri kesin ve hızlı bir şekilde veren kanal olarak biliniyor. Bugünkü raporunda ikili güle oynaya cumartesi gününü kumsalda beraber geçirip Pazartesi günü adadan ayrılmışlar. Ama Styles’ın cumartesi gününden fotoğrafları var ve hiç birinde Styles ortada yok.

Başak bir bakış ise; Cumatesi günü, Swift “I Knew You Were Trouble”(Senin bela olduğunu biliyordum) adlı şarkıdan alıntı yapıp şunları söylemişti. “…till you put me down(beni yüz üstü bırakana dek)”. Bu günün anlam ve önemine ait öylesine söylenmiş bir sözmüdür yoksa gerçekten bu konuda sıkıntı mı yaşamış buna siz karar verin. Eğer Swift’in yakın arkadaşı Selanadan birşey öğrendiysek “…” la başlayan bir tweet kötü yönde yorumlanmalı..