Zayn Malik Perrie Edwards Aldattı mı 3

Yalan mı değil mi kestiremediğimiz bu haberi sizinle paylaşmak istedim.. Fotoğraf vs. olunca dayanamadim.. The Sun gazetesinin haberine göre Zayn Malik Avusturyalı garson Courtney Webb ile çarşamba günü sevgilisi Perrie Edwards Little Mix Turnesindeyken beraber olmuş. 21 yaşındaki sarışının dediğine göre Zayn ona yalnız olduğunu söylemiş: “Tam bir pislik. Nasıl cürret eder, sadece bana değil Perrie’de?” diye konuşmuş.

Zayn Malik Perrie Edwards Aldattı mı 4

İddialara birde fotoğraf iliştirmeyi ihmal etmemiş çünki fotoğrafları beraber oldukları gecenin sabahinda Zayn uyurken çekmiş. Kendisi Zayn’ın bunu ilk defa yapmadığını ve Perrie’yi defalarca bu şekilde başkaları ile aldattığını öne sürdü.

Londra’da Zayn’ın bi arkadaşıyla buluşmuş ve davet edildiği partideki evde arkadaşlarıyla gece boyu takıldıktan sonra Leon Anderson onları tekrar davet etmiş buda kalmalarını söylemiş. Zayn’ın tam olarak kim olduğunu ve kız arkadaşı olduğunu anlayamamış(burasını bende anlamadım 🙂 )

Dediğine göre Zayn ona beraber sex yapmadan önce saldırmış. Daha sonra mevzudan hemen sonra taksisini bizzat kendisi çağırıp göndermek istemiş ama ellerinde olmadan uykuya dalmışlar.

Zayn’da kendisini rahatlatmak için: “Onu merak etme şu an turda.” demiş.. Gariban Perrie geçen gün “Ben ve Zayn çok mutluyuz. Birbirizi çok fazla görüyoruz ve beraber olmadığımız tek zaman Zayn’ın Amerikada olduğu zamanlar. Her ne kadar zor olsada ona çok güveniyorum.” demişti..

Zayn Malik Perrie Edwards Aldattı mı 1

GÜNCELLEME!!

Perrie Edwards arkadaşları tarafından Zayn Malik’i bırakmaya zorlandı. “Bu kadının dedikleri karşısında şoka uğradı ve ne diyeğini gerçekten bilmiyor.. Aklı yerinden uçtu.” Arkadaşları ona tavsiyede bulunurken onun bir fare olduğunu ve böyle bir huyun asla değişmeyeceğini söylemiş. Ayrıca ondan vazgeçip kendisine gerçekten hakettiği gibi karşılık vericek davranıcak bi adam bulmasını önermişler.

Perrie Zayn’a gerçkenten güveniyor. Onu hala seviyor ve ilişkisini sürdürmek istiyor ama olanlar karşısında aşırı küçük düşürülmüş hissediyor. Bir kadının çıkıp etrafda “Çok özel olduğum için beni yatağında istedi.Çok hoş birisi. Ben soğuktan üşürken bana ceketini verdi. Ona kız arkadaşı olup olmadığını sordum ve bana olmadığını söyledi. Bana 20 yaşında olmanın keyfini çıkarmak istediğini söyledi.” demesi onu yerin dibine sokmuş olsa gerek..