one_channel

18 yaşındaki Elyar Fox, Justin ve Selena’ın müziği bıraktığını resmi olarak duyurması ile 2014’e rakipsiz girmiş olabilir (Yanlış anlamayın Directionarlar, şu an 1D ile rekabet edemez zaten). Hatta Justin’in tahtını alabilir.

Londralı gencin “Do It Alll Over” adlı single’ı çoktan Youtube’da yüz binlerce izlenmeye ulaştı ve yaklaşık 700 gündür yayında. İlk şarkı için mükemmel Elyar

Genç şarkıcı-besteci yeni Justin olarak adlandırılmanın nasıl bir his olduğunu anlattı.

“Kendimi kimseyle karşılaştıramam çünkü ben kendi müziğimi yapıyorum ve sadece sevdiğim için yapıyorum, rekabet için müzik yapmam ama birileri mutlaka beni rekabette gösterecek çünkü 18’imdeyim. Burda hepimiz genciz, pop müzikle uğraşıyoruz ve bir şekilde rekabet oluyor. Aslında bunu iltifat olarak görüyorum. Sonuçta beni başarılı biriyle karşılaştırıyorlar yine de ben kendi işimi, müziğimi yapıyorum.” dedi.

Elyar Fox ilk albümü için çok yoğun bir çalışmada ama yine de stress yapmamaya çalışıyor

“Kesinlikle şanslıyım iyi bir ekibim var ve ailem yaptığım herşeyde yanımda” dedi Fox. “Hep arkadaşlarımlayım, bence bu da benim için önemli, beni kesinlikle neşeli soruyor. Bence herkes bu konuda aynı şekilde düşünüyordur; Ailen hep yanındadır ama arkadaşlarını yakın tutmak ve vakit geçirmekte sana duygusal destek sağlar”

Elyar yeni albümünü yaza tamamlamayı planlıyor; Beliberlar için bir ışık yanmış olabilir mi? Yoksa ilk rüzgarda sönecek bir mum alevi mi? Galiba yazın göreceğiz

BB_Elyar