10903299_1531174620498105_1622276948_n

Aylardır dedikodular havada uçuşuyordu fakat bu resmi;

Justin Bieber CK’in iç giyim ve jeans yüzü.Bilindiği gibi gösterici beyaz iç çamaşırı ile,markanın bir diğer yüzü Lara Stone ile olacak.Mark  Wahlberg ve Kate Moss çekimini hatırlatan siyah beyaz fotoğraflar kullanılacak.

CK bugün erken saatte bazı fotoğrafları yayınladı ve Justin Bieber’da sosyal hesaplarından bunu onayladı.

Bieber “Markanın uzun zamandır hayranıyım.Jean ve iç çamaşırlarını giyiyorum.Hayallerim gerçek oldu.Benim için profesyonel ve kişisel olan heyecanlı yeni yılımın başlangıcı.Bu markanın bir parçası olmak inanılmaz bir deneyim ve fırsat.

Marka 20 ülkede yayınlacak.

Bieber’ın 21. Doğum günü hakkında bir planı olmadığını söyledi ve ekledi “Henüz bir planım yok fakat eminim ki ailem ve arkadaşlarımla kutlayacağım.” Aynı zamanda bazı yeni şarkılarının üzerinde yoğun olarak çalıştığını söyledi. “Bir yılın ardından stüdyoya girdim ve albümüm bu yıl içinde çıkacak.Yeni işim ve oluşturduğum yeni müziğimle hayranlarım için heyecanlıyım.”

Bieber çalıştığı manken Lara Stone hakkında “İnanılmaz.Mükemmel bir kız.Kimyamız çok doğal geldi ve biz çok rahatız.Mert ve Marcus (Mert Türk olan fotoğrafçı) markanın fotoğrafçıları ve işlerinde en iyileri.Onlarla daha önce de çalışmıştım.Bu gerçekten inanılmaz bir çekimdi.

Stone’da Bieber’a katıldı. “Justin ile çalışmak gerçekten eğlenceliydi.Bence fotoğraf çekiminde CK’in enerjisini yakaladık.

Ve ayrıca

Justin bügun fan ile fotoğraf çekildi.

Hala topallıyormuş ve koltuk değneklerini kullanmamış.Aynı zamanda çok rahat,tatlı davranmış.

Fotoğraflar yayınlandığında Twitter yıkılmış.O çok büyük gülümsemiş,sırıtmış ve “Gerçekten bunu yaptım.” Demiş.

10899383_822280404506377_1639604461_n    Sizin görüşleriniz neler?