indir

Hayatı hakkında: İyi bir geri adım aldığımda hayat beni  takdir edilesi ve  inanılmaz bir yere getirdi. (Ne diyor anlamadım ya)

Vücudu hakkında: Biliyorsun,biraz büyüyorum.Omuzlarım bazı şeylere sığmıyor.

21 Yaşına basması hakkında: Bu eğlenceli.Hala çocuk gibi hissediyorum.Kendimi 21 yaşındaymış gibi hissetmiyorum.Hiç bir şekilde.

Yasal sıkıntıları hakkında: Bu yıl benim için bazı şeyleri şekillendirmek açısından gerçekten büyük bir yıl oldu.Bu olduğumdan 180 derece dönmek gibi. Dün -Geçen yıl,dün- hapisteydim.

Justin-Bieber-Mens-Health-April-2015-Photo-Shoot-Shirtless-Pull-Up-Image

Calvin Klein hakkında ekledi: Kendimi asla gün batımında bir bilbordda ve Hollywood’da göreceğimi düşünmemiştim.Ben  Hollywood’a asla gidemeyeceğimi düşündüğüm zamanı hatırlıyorum.Kanada’da küçük bir kasabada yaşıyordum ve sadece televizyon izlemeyi seviyorum.Bunu hiç düşünmedim.

Halk önünde büyümesi hakkında: Çok hızlı büyümem gerekti ve bu sanki halk için büyümüşüm gibi gözüktü fakat büyümek zorunda değildim.Yapmam gereken arkadaşlıklar,sohbetler vardı.Olabildiğince büyüyorum.Orada kaçırdığım çok şey var. (Çocukluğunda.)

Olgunlaşması hakkında: Büyümek istemeyen bir yanım var.Her zaman içimdeki saflık hissinin kalmasını istiyorum.Bu saflık hissini kaybetmek istemiyorum.

İlişkileri hakkında: Ben ilişki adamıyım.İnsanların fikirlerine dalmayı seviyorum.Gerçek bağı seviyorum.

Farklı olması hakkında: Ben her zaman farklıyım ve farklı olmaktan korkmadım.

Justin-Bieber-Men’s-Health-2015-4