One Direction Grubu Ayrılıyor Mu

Barbara Walters’la masaya oturan One Direction grubunun “Most Fascination People” adlı programinda dile getirdiklerine göre gruplarının ayrılığı söz konusu bile degil ve tartışılamaz.

One Direction için Barbara Walters’ın programına katılmak onur verici oldu. Program başlığı itibari ile zaten herşey ortada. Programda bahsettikleri şeyler şaşırtıcı olmadı zaten başka birşey beklenemezdi. Grup daha önce de verdikleri bir basın toplantısında solo çalışmalarının söz konusu bile olmadığından bahsetmişlerdi ve birbirilerine ne kadar bağlı olduklarını göstermişlerdi.

Barbara, grupların sürekli benzeri başarılar yakalayıp daha sonra bireysel çıkışları yüzünden dağıldığını dile getirdi. Belki içlerinden birinin Justin Timberlake gibi bir çıkış yakalayıp bireysel bir kariyer peşinden koşabiliceğini söyledi. Niall Horan bu fikre karşı çıkıp “Kesinlikle böyle birşey yapmam, biz breaberiz ve başka bişi sözkonusu değil dediler” ve Zany Malik hislerinin tamamen bu yönde olduğu söyleyip destekledi ve ek olarak “Bu tarz soruları kale bile almıyoruz” dedi.

Louis Tomlinson onları destekleyip şu şekilde konuştu; “Beraber mükemmel vakit geçiriyoruz ve olaylara bu şekilden bakmak çok yanlış. Grup ne zaman dağılıcak gibi şeyleri dile getirmemeliyiz”.

[youtube width=”500″ height=”300″]q1NYxrxriSg[/youtube]