new

Eger dedikodular doğruysa, Taylor Swift, sadece One Direction’in Harry Styles’i için yeteri kadar bireyler yapardı ama o disari bile çikmak istemedi.
Bir still arkadasi, The Daily Mail’e (Hollywood Life araciligiyla) söyle dedi, “Sonuç olarak, Harry, genç ve partileri seven biri ve Taylor’da biraz sessiz ve ciddi, iste aslinda bu ikisininde bu ask hikayesinde çok farkli taraflarda oldugunu gösteriyor. Hatta Harry birazcık  sekerci dükkanındaki küçük bir çocuk gibi. Çünkü 18 yasında, zengin, ünlü bekar ve kisilik, o gerçekten ve gerçekten, kozlarla ilgileniyor ve kizlar derken, orta yasli kizlari kastettim.
Dürüst olmak gerekirse, Swift 23 yasinda ve aralarinda nerdeyse 5 yil var, nasil 19 yasina dönebilirki!
Daha fazlasi, Swift, görünüse göre,Hatta Harry, Swift için ve bulabilidigi her zamani onunla geçirmek için tepetaklak olmasina ragmen, iliskilerine hep süpheyle yaklasmis ve bunu davranislarina yansitmistir.Söylendigine göre,
Swift, her seyi garanti altina almak ve yaptiklarini ögrenmek için Harry’nin e-mailine, telefon mesajlarina ulasmak istedi.
Harry, bu olanlardan sonra ve Ingiliz Virgin adalarinda kaldiklari süre boyunca yaptiklari büyük kavgalar, Haylor(HA-rry-Ta-YLOR)’in ölümüne neden oldu.
Hadi ama Taylor, hiç bir seyi uzun süre saklayamayacagini bilmen gerekirdi! ve belki bu durumd aha fazla seyi ortaya çikarir: dedikodulara göre, Swift, daha yeni bir sey yazmadi, ama 5 sarkisi, kötü bitmis, 3 aylik ask hikayesiyle ve yesil gözlü yakisiklisiyla ilgili!