superbowl-7DC3-5DAB-9B59

Başta Beyonce gelmek üzere 2013 yılında internette en çok aratılan kişiler listesinin ilk beşi tamamen kadınlardan oluşuyor. Bu haberlerin Beyonce’yi gülümsettiğine emin olabilirsiniz, sonuçta en feminist ünlülerden biri Beyone. Hadi hanımlar, bekar veya değil. Boybandlere yer kaptırmayın!

Beyonce’nin albüm ve medya olaylarıyla mükemmel bir sene geçirdiğini söyleyebilirİz. Zaten 2000lerin müziğine adını altın harflerle yazan efsane sanatçı müzik yaşadığı sürece hatırlanacak ve sevenleri olacak.

İstatisliklere göre Beyonce Kim Kardashian’ı burun farkıyla geçmiş. Aslında şaşırmamak gerek, Kim Kardashian bu seneyi oldukça hareketli geçirdi. Bir mağarada yaşamayan herkes bu sene bir kez de olsa onu anmıştır bu sene.

Rihanna ,tişörtsüz selfielerin kraliçesi, üçüncü sırada en çok aranan listesine girdi. Grammy olaylarını ve eski sevgilisi Chris Brown ile ciddi kavgalarını düşünürsek zaten bu sene manşetlerden hiç düşmediği verimli bir yıldı Rihanna için. Ve dördüncü sırayı tüm Amerikanın sempatik meleği Taylor Swift aldı, şarkı sözlerindeki ustalığıyla hemen her yıl ilk ona giriyor zaten.

Beş numara Lady Gaga değildi ama intikamcısı Madonna’ydı, geçen sene ilk beşteki yerini Lady Gaga’ya kaptıran Madonna geri döndü.