ece seckın

[youtube width=”500″ height=”300″]NA1J0Mtmgiw[/youtube]

2013 yılında çıkardığı “Bu Ne Yaa!” albümüyle kısa sürede pek çok başarıya imza atan ve pek çok ödül alan Ece Seçkin yeni single calışması “Şok Oldum” ile şok etmeye hazırlanıyor.

Genç şarkıcı, uzun zamandır hazırlıkları süren yeni single calışması için oldukça heyecanlı. Söz ve müziği Deniz Erten’e ait olan şarkının aranjesi Ozan Doğulu imzası taşıyor. 

Şarkının yanı sıra yeni imajıyla da sevenlerini büyüleyecek olan Seçkin, “Şok Oldum” şarkısı için Murad Küçük yönetmenliğinde iddialı bir klip çekti. Dans sahneleriyle izleyenleri kendisine hayran bırakacak video klip için 1 ay öncesinde dans provalarına başlayan Ece Seçkin’e klip çekimleri sırasında 4 dansçı ve 40 kişilik teknik ekip eşlik etti.

 Ece Seçkin yeni imajı için kendini cemiyet hayatının önemli isimlerinin stil danışmanlığını yapan Raissa &Vanessa’nın ellerine bıraktı. Genç şarkıcının klip için özel olarak hazırlanan kostümleri ve değiştirdiği saç rengi sosyal medyada kısa sürede ilgi odağı haline geldi. DGL ve DMC işbirliği  ile piyasaya sürülecek çalışma 17 Ocak’ta tüm dijital platformlarda yerini alacak.