Bir yılı daha geride bırakırken bazı ünlülerin hala albümlerini yayınlamaması hayal kırıklığı yarattı. Fakat merak etmeyin 2020’de bir çok ünlü yeni albümleri için kolları sıvamış halde olacak!

İşte o albümler:

Justin Bieber

View this post on Instagram

#BIEBER2020 super-trailer on youtube now

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

En son albümünü 2015’te yayınlayan Justin Bieber , 3 Ocak’ta yeni teklisini yayınladıktan sonra yeni albümünü de hayranlarına duyuracak!

Rihanna

View this post on Instagram

home. 🇧🇧

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Hali hazırda iki albüm üzerinde çalıştığı bilinen Barbadoslu güzel, hayranlarını oldukça sabırsızlandırıyor ! Bu yılı da es geçen Rihanna‘nın yeni albümünün 2020 Bahar aylarında gelebileceği söyleniyor.

Adele

En son 4 yıl önce albüm çıkaran Adele‘in müziğe ara verdiği söylense de İngiliz şarkıcının stüdyoda vakit geçirdiği biliniyor. Yeni albümünün yakında duyurulacağı konuşulanlar arasında.

Selena Gomez

View this post on Instagram

✨💖RARE💖✨

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Sağlık sorunlarından dolayı müziğe ara vermek zorunda kalan Selena Gomez, yeni albümü RARE‘i 10 Ocak’ta yayınlayacak! Albüm şimdiden rekor sayıda ön sipariş almayı başardı.

Beyonce

2016’da çıkardığı LEMONADE albümüyle başarıdan başarıya koşan Beyonce, hayranlarını uzun süredir bekletse de önümüzdeki yıl için belgesel ve yeni albüm hazırladığı dedikodusu kulislerde dolaşıyor.

Kendrick Lamar

View this post on Instagram

Thankyou.

A post shared by Kendrick Lamar (@kendricklamar) on

En son albümünü 2017 yılında yayınlayan ve ününe ün katan Kendrick Lamar, stüdyoda olduğuna dair paylaşımlar yapsa da yeni albümünün tarihi hakkında 2020’yi işaret ediyor!

The Weeknd

İki yeni teklisini bu ay tanıtan The Weeknd, yaşadığı kalp kırıklıklarını yeni albümüne yansıtacağını zaten söylemişti! Şimdi ise albümün çıkış tarihi merak konusu haline geldi. Ünlü sanatçının eski başarısını koruyup koruyamayacağı merak edilenler arasında.