Yeni albümü ‘Man of The Woods’ ile müzik piyasasına dönmeyi planlayan Justin Timberlake, bir radyo programına yaptığı röportajla samimi açıklamalarda bulundu.

İşte o röportajdan kesitler!

Oğlu ‘Silas’ ın ismi ve yeni albümünün ismi arasındaki bağlantı hakkında:

” Pharrell Williams ile bir gün laflıyorduk ve bana oğlumun ismini sordu. Ben de ‘Silas’ dedim. Oğluma dedemin ve onun dedesinin ismini vermiştim. Pharrell ismin anlamını sorduğunda ise cevap veremedim çünkü bilmiyordum. Google’a baktım ve ismin anlamının ‘ ormandaki adam (ormanların adamı)’ olduğunu öğrendim. Daha sonra bunun albüm için iyi bir isim olabileceğini düşündüm. Her şey böyle başladı.”

Baba olması hakkında:

“Hayatımda hiç bu kadar acemi hissetmemiştim. Bir gün uyanıyorsun ve sorumlu olduğun biri karşında. Herkes sana hayatının nasıl değişeceğini falan filan anlatıyordu, gerçekten öyleymiş. Karım ve ben artık dışarı çıkıp vakit geçirmektense evde oturup film izlemeyi tercih ediyoruz.”

Eşi Jessica Biel ile yaptığı yeni albümünde yer alacak ‘Flannel’ şarkısı hakkında:

“Gerçekten eğlendik. Bu fikir birden bire aklıma geldi. Ona kendi söyleyeceği bölümleri yazdım ve o kendi sesini kaydetti.”

Oğluna kendi şarkılarını dinletip dinletmediği hakkında:

Çoğu şarkımı oğluma dinletmem. Aslında yeni şarkım ‘Filthy’ i ona dinlettim ve ‘nefret edenler bunun sahte olduğunu söyleyecek’ kısmını çoktan ezberledi bile. Yani yeni yeni dinletmeye başlıyorum.”

 

 

 

 

ManOf The Woods, 2 Şubat’ta dinleyicilerle buluşacak!