Her şey 2016 yılına döndüğümüzde Justin Bieber ve Ariana Grande’nin menajeri Scooter Braun‘un Taylor Swift ve Kanye West kavgasından faydalanıp Swift ile dalga geçmesi ile başlamıştı.

Hayatının en zor dönemlerinden birini yaşayan ve tüm dünyadan nefret gören Taylor Swift o günlerde yanında olmayanları tabii ki hala unutmuş değil!

Bunlardan biri olan Scooter Braun, ünlü şarkıcının 6 albümünde birlikte çalıştığı Big Machine Records’un (Taylor şuanda bu şirketten ayrıldı) büyük bir kısmına ortak oldu.

Bu da Braun’un Swift’in bugüne kadar çıkarmış olduğu tüm şarkılardan gelir elde etmesi ve hak sahibi olması anlamına geliyor: Bunu öğrenen Taylor ise durmadı ve Tumblr üzerinden bir post yayınladı.

“Bu Scooter Braun, ben hayatımın en kötü dönemindeyken bana sosyal medyada zorbalık taslıyordu. Şimdi yaptığım tüm şarkılara sahip olmak üzere” (Fotoğraf 2016 yılından)

“Geçmişim artık Scooter Braun’ın ellerinde ama şanslıyım ki geleceğimi kurtardım” sözleriyle menajeri kötüleyen bir yazı paylaşan Swift’e Ariana Grande, Miley Cyrus, Halsey, Rihanna gibi isimlerden destek gelirken Justin Bieber beklenmedik bir şekilde olaya dahil oldu:

“Merhaba Taylor. Öncelikle seni inciten Instagram paylaşımım nedeniyle özür dilerim. O zamanlar komik gelmişti ama şimdi bakıyorum ki rahatsız ediciymiş. Aslında bana yaptığım şakanın doğru olmadığını söyleyen kişi oydu. Yıllar geçtikçe yaşadığımız farklılıklar ve kırgınlıklardan dolayı yollarımız seninle kesişmedi. Yaşananları sosyal medyaya taşıman ve insanları Scooter’dan nefret ettirmeye çalışman hiç adil değil. Bu yazıyı yazarak ne amaçlıyordun? Bana göre sempati toplamaya ve hayranlarını onun üstüne salmaya çalışıyordun. Her neyse, Scooter ve ben seni seviyoruz. Anlaşmazlıkları çözmenin en iyi yolu iletişimdir.”

Bakalım olaylar nasıl gelişecek?