Geçtiğimiz aylarda gizlice evlenen ünlü çift, şimdilerde taze karı & koca olarak dergilere röportaj vermeye başladı bile!

VOGUE dergisinde yer alan ikili sohbetleriyle magazin dünyasına bomba gibi düştü. İşte o röportajdan önemli başlıklar:

Bieber, evlenmeden önce cinsel birliktelik yaşamadıklarını itiraf etti:

“Kendimi bu şekilde Tanrı’ya tekrar adamak istedim çünkü bu ruh halim için en iyisiydi. Bunun sonucunda Tanrı’nın beni Hailey ile ödüllendirdiğine inanıyorum. İnsanlar iyi davranışları için ödüllendirilirler.”

Baldwin ise evliliğin zorluğundan bahsediyor:

“Sağlıklı bir ilişkimizin olması için mücadele ediyorum. İnsanlara bunu söylemek istiyorum. Gerçekten içten (samimi) bir yerden geliyoruz. Ama ilerledikçe öğrenen iki genç insanız sadece. Burada oturup her şeyin peri masalı gibi olduğunu anlatarak yalan söylemeyeceğim. Her zaman zorluklar olacak.”

2017 yılında dünya turu kapsamında son 14 şovunu iptal etmek zorunda kalan Bieber, bunun nedenini de açıklıyor:

“Turnede gerçekten mutsuz hissettim. Bundan daha önce bahsetmedim ama hala konuşmadığım şeylerle uğraşıyorum. O zamanlar yalnızdım ve zamana ihtiyacım vardı.”

Güzel manken ise ilk başlarda aslında medyada yansıtıldığı gibi Justin Bieber hayranı bir Belieber olmadığını söylüyor:

“Ne onun ne de başkasının hayranıydım. Onun için asla çıldırmadım, çığlık atmadım. Onun tatlı biri olmasından başka bir şey düşünmüyordum. Ama herkes ona aşıktı tabi…”

Baldwin, başlarda sadece iki arkadaş olarak takıldıklarını da itiraf ediyor:

“Bir gün bir mekanda Justin içeri girdi ve bana ‘Çok büyümüşsün’ dedi. Konuşmaya başladık ve o benim en iyi erkek dostum oldu. Onunla her yere giderdik ama asla romantik olarak takılmamıştık.”

Röportajın sonlarına doğru Justin Bieber kendisini hassas ve duygusal olarak nitelerken eşi Hailey Baldwin’i mantıklı ve güçlü bulduğunu itiraf ediyor.