Çıktığı günden beri moda dünyasıyla iç içe projeler yürüten Rihanna, çoğu zaman bir ‘stil ikonu’ olarak değerlendiriliyor. Haliyle moda dergilerinin aranan yüzlerinden biri olmayı da başarıyor!

Geçtiğimiz günlerde İngiltere Vogue sayısına konuk olan Barbadoslu güzel, 102 yıldan beri ilk kez siyahi bir kadın olarak ön sayfada yer aldı. İşte o harika çekimlerden bir kaçı:

                    Vogue İngiltere

Çekimlere ‘Rihanna Krallığı’ adı verildi.
Japon esintileri ile hazırlanan Rihanna’nın başındaki çiçekten tacın tasarımcısı da genç bir Japon tasarımcıydı.

Vogue Arabistan (2017)

Tüm bunlardan bahsederken ünlü yıldızın geçtiğimiz yıldan bu yana verdiği diğer Vogue çekimlerinden de bahsetmemek olmaz!

30. yaşına geçtiğimiz şubat ayında giren sanatçı, Vogue Arabistan için Mısır Firavunu IV. Amenhotep’in (sonradan Akhenaton) eşi Nefertiti‘yi onurlandırmak için ‘Mısır Kraliçesi’nin esintileriyle objektifler karşısına geçiyor.

Rihanna, Orta Doğu’nun en güçlü kadın sembollerinden birinin heykeli ile poz veriyor.

                         Vogue Paris (2017)

2017 yılının Aralık ayında ‘Avrupai’ bir kadın olarak objektiflere hazırlanan Rihanna, evin içinde yapılan çekimlerde Parisli yalnız bir kadının ruhuna bürünüyor. Kahkülleri ise de 2007’deki haline selam çakıyor. Siyah-beyaz fotoğraflar tam nostaljik tatta!

Yaptığı tüm çekimlerde uzun zamandır birlikte çalıştığı kuaförü Yusuf Williams ile çalışan güzel şarkıcı Fenty Beauty adlı makyaj markasından sonra çıkardığı Savage x Fenty markalı iç çamaşırı koleksiyonu ile de moda dünyasına yeni soluklar getirmeye devam ediyor.

Sert yüz hatları, balık etli halleri ile şov dünyasının en gösterişli kadınlarından olan Rihanna, daha çok uzun yıllar boyu güzelliği ile kameralar karşısında yer almaya devam edecek gibi gözüküyor!