Kimi işte kimi aşkta başarılı oldu, kimisi üzgün kimisi mutlu oldu ama en önemlisi her hareketleriyle magazin basını tarafından heyecanla takip edildiler.

İşte yılın EN’leri:

YILIN EN KALBİ KIRIĞI : The Weeknd

Selena Gomez‘den ayrıldıktan sonra büyük bir bunalım geçiren The Weeknd, kısa bir albüm çıkarmış ve tüm kalp kırıklığını bu albüme döküp yüreklerimizi dağlamıştı. Ünlü sanatçı, şarkısını konserde seslendirirken gözyaşlarını tutamayarak magazine damgasını vurmuştu.

YILIN BİR GARİP AYRILIĞI : GİGİ HADİD & ZAYN

Müzik ve şov dünyasının beğenilen çiftlerinden Zayn Malik ve Gigi Hadid aniden ayrılıklarını duyurmuş fakat iki hafta geçmeden New York sokaklarında ikili böyle görüntülenmişti. Bu ayrılık ve barışma basını oldukça meşgul etmişti.

YILIN ARKADAŞ KALAMAYANLARI : RİHANNA VE DRAKE!

2016 yılında yaşadıkları kısa süreli aşktan sonra artık dost bile olmadıklarını 2018’de bildiren taraf Rihanna olmuştu. Güzel yıldız “Artık bir arkadaşlığımız yok ama düşman da değiliz. Neyse ne.”…  diyerek Drake’e çıkan tüm yolları kapamıştı.

YILIN EN YILDIZI BARIŞANLARI : Taylor Swift & Katy PerryAralarında süregelen ‘kan davası’ndan yılan ikiliden ilki Katy Perry olmuş ve Taylor Swift’e zeytin dalı yollayarak barış istemişti. Swift ise bu barışma talebini Instagram hikayesinden tüm dünyaya duyurmuş ve ve zeytin dalını kabul etmişti.

YILIN EN HIZLISI : TABİİ Kİ JUSTİN BİEBER!

2017 yılının son aylarında Selena Gomez ile yeniden barışan Justin Bieber 2018’in ortalarına kadar güzel yıldızla etrafta görülmeye devam ederken hızlı bir ayrılık yaşanmış ve biz ne olduğunu anlamadan Bieber, bir diğer eski aşkı Hailey Baldwin‘e evlenme teklifi etmiş ve bir kaç ay sonra artık evli bir adam olarak karşımıza çıkmıştı. Ee biz Justin’i hızlı seçmeyelim de kimler seçsin?

YILIN EN KORKUTANI : DEMİ LOVATO

Geçtiğimiz yaz aşırı dozda zararlı madde kullanımından komaya giren genç sanatçı tüm sanat dünyasını ve sevenlerini korkutmuştu. Lovato, neyse ki zor günleri atlatarak sağlığına kavuşarak 2019’e girecek!

YILIN EN BÜYÜK KAVGASI : CARDİ B & DEMİ LOVATO

Rap dünyasının rakip kraliçeleri birbirine olan tartışmalarını bir moda gecesine taşımış ve olay fiziki şiddete kadar gitmişti. Tabii ki bu kavgayı alevlendiren isim Cardi B idi. Bu kavganın devamı bu yıl da gelir mi belli olmaz ama akıllardan çıkmayacak bir olaydı!

YILIN EN BİR DARGIN BİR BARIŞIKLARI : HALSEY VE G-EAZY

Bir yılda bir çok kez ayrılan G-Eazy ve Halsey, birbirinden kopamamış ve tekrar ilişki yaşamaya başlamıştı. Fakat geçtiğimiz aylarda tekrar ayrılan ikili bu sefer 2019’a ayrı ayrı girecek gibi görünüyor!

YILIN ESKİ DOST YENİ DÜŞMANLARI : KANYE WEST & DRAKE

Birbirlerine yıl boyunca hem şarkılarla hem Twitter yazılarıyla yüklenen ikilinin kavgasında Drake’in gayri meşru olduğu bir çocuğu ortaya çıkmış ve Kanye West’in ruhsal sorunları basına yansımıştı.Drake ise Scorpion albümünde söylentileri onaylayarak ‘Oğlumu dünyadan değil, dünyayı oğlumdan saklıyordum.’ demişti.

YILIN EN TALİHSİZİ : ARİANA GRANDEGeçen yıl olduğu gibi bu yılın da talihsizi olan Ariana Grande, bu sene boyunca nişanlanmış, eski sevgilisi Mac Miller’ın vefatı ile büyük bir çöküş yaşayıp nişanını atmıştı. Umarız 2019 Grande’ye yeni heyecanlar ve mutluluklar getirir!

YILIN PARLAYAN YILDIZI : DUA LİPA

New Rules adlı şarkısıyla rüzgarlar estiren Arnavut yıldız Dua Lipa, özellikle ülkemizde bu sene parlayan kuşkusuz en yeni sanatçıydı. Yolun açık olsun Dua!

YILIN EN ÇOK BEĞENİLEN PERFORMANSI : BEYONCE!

Nisan ayında meşhur Coachella festivalinin baş sanatçısı olarak sahne alan Beyonce, binlerce kişiyi festivale toplarken milyonlarca kişiyi ise ekran başına kilitlemişti. Oldukça uzun bir performans ortaya koyan yıldız, dansları ve şarkılarıyla günlerce konuşulmuştu.

BİR SONRAKİ YILIN DEDİKODULARIYLA GÖRÜŞMEK ÜZERE !

İYİ SENELER!