2017-2018 yılı için eğitim hayatına başlarken çoğu 99’lu olmak üzere binlerce genç de üniversiteye geçiş yaptı. Bu yüzden de ilginizi çekebilecek, birbirinden değişik ve pratik, belki zor anlarınızda ilham kaynağı olacak kombinleri bu yazıda sizlerle paylaşacağız.

Unutma, sınırlarını sen çizersin.

 O hâlde başlayalım!~

1-İlk Gün Kombini,


Malûm, okullar bu yıl eylülün 18’inde açılacak. Bu sebepten ötürü hava yazdaki sıcaklığı kadar kavurucu olmasa da güze giriş yaptığını hafiften hissettirecektir.

Ayrıca çoğunluğunun yakındığı bir konuya da dikkat çekerek bir kombin ayarlayalım. Ne podyuma çıkarmışçasına süslü, ne de yatmaya hazırlanırmışcasına özensiz.

2-Kütüphane Kombini,


Bu kombinde unutulmaması gereken başlıca şeyler, çanta ve okuma gözlüğü.

3-Eğlence Kombini,


İşte bunda ölçüye dikkat etmenize gerek yok! İstediğin kadar şık olabilirsin.

4-Sunum/İş Görüşmesi Kombini,


Dikkat! Birçok kişiye ciddiyetinle hitap etmen gereken bu anlarda, en önemli unsurlardan birisi bunu ilk bakışta hissettirmendir.

5-Boş Gün Kombini,


Ders yok, iş yok, tüm gün yurttaşın/evdesin. O hâlde biraz rahatlamaya ihtiyacın var.

6-Acil Durumlar Kombini,


Abartıya kaçmadan bir tarz oluşturup her daim dolabının bir köşesinde bulundurman gereken birkaç parça temiz elbisen mutlaka olsun.

Sürpriz anlar, değişen vakitler, zamansız misafirler ya da yeni fikirler için rahatından ve şıklığından ödün vermediğin stillere ayrı bir yer ayarlamayı ihmal etme!

7-Aktivite Kombini,


Öyle bir kombin ayarlamalısın ki buluşmalarda, etkinliklerde, arkadaşlarınla geçireceğin vakitlerde giyebileceğin şahane bir şeyler ortaya çıkmalı!

8-Soğuyan Hava Kombini,


Son olarak da dokuz aylık eğitim hayatının yarısından çoğu güze ve kışa denk geldiği için illa ki serin havayı hissedeceksinizdir. Fakat, böyle anlarda da tarzımdan ödün vermek istemem, diyorsanız bunlar size ilham kaynağı olabilir.

Ekstra,

Her anın tadını çıkar, zevk al. Bu yazıdaki kombinler sana kesinlikle yapman konusunda bir direktiften çok ilham vermesini ve kendi stilini bulabileceğim konusunda yardımcı olması için araştırılmış tarzlarla dolu.

 Kendini bul! Kendini yansıt! Güzel günler seni bekliyor~