Geçtiğimiz günlerde ‘Thank u, next’ adlı parçasını yayınlayan Ariana Grande, bu şarkısında eski sevgilileri Big Sean, Ricky Alvarez, Pete Davidson ve Mac Miller’dan bahsetmişti:

“Sean’ın son olacağını düşünmüştüm.

Ama bana göre değildi.

Ricky hakkında bazı şarkılar yazmıştım.

Şimdi dinleyip gülüyorum. 

Neredeyse evleniyordum. 

Ve Pete’ye minnettarım. 

Keşke Malcolm’a ‘Teşekkür ederim’ diyebilseydim.

Çünkü o bir melekti..”

  • Eski sevgililerden tabii ki yanıt gecikmedi. Big Sean’a yakın kaynaklar kendisinin Ariana Grande ile bir problemi olmadığını ve onu desteklediğini basın ile paylaşırken zaten Sean’ın Grande’yi geçtiğimiz günlerde yapılan bir etkinlikte izlemesi ve ayakta alkışlaması aralarında dostane bir tavır olduğunu gösteriyordu.

 

  •  Pete Davidson ise geçtiğimiz gün yayınlanan SNL programında eski nişanlısına iyi dileklerini iletti. Grande’ye mutluluklar dileyen ünlü komedyen ilişkileri içinse ‘Bazen yürümüyor’ yanıtını verdi.

 

  • Eski dansçısı ve sevgilisi Ricky Alverez ise şarkıyı dinlerken hikaye paylaşarak kendi adının geçtiği yerde kameraya bakıp şaşırmış gibi yaptı. Ariana Grande’nin ise bu şakacı yaklaşıma karşı ‘Sana en kötü sözler düştüğü için özür dilerim ama bu sözler tamamen iyi anlamda’ dedi.

 

  • Mac Miller ise geçtiğimiz Eylül ayından beri hayatta değil. Ama yakınları olsaydı bu şarkı sözlerinin onu sevindireceğini söyledi.