Dakikalar içinde tükenen biletler ile BTS’in dünya turu Kore, Kuzey Amerika ve Avrupa olarak tamamen satıldı. Ama Love Yourself turuna bilet alacak kadar şanslı olamayanlar, BTS , tekrar ve tekrar izleyebileceğimiz öldürücü bir performansla hepimizi kutsadı.

RM, Jimin, J-hope, Suga, Jungkook, V ve Jin, dün gece America’s Got Talent’ın yarı finalinde sahne aldı ve insanların ARMY’ye akın ettiğini hesaba katabiliriz.

K-pop yıldızları, AGT sunucusu Tyra Banks’in gruba programa katılmaları için yalvarmasından sonra, son şarkıları IDOL ile enerjik ve rengarenk bir performans sergilediler.

Takım elbiseli ve botlu BTS’in her bir üyesi, usta vokal ve IDOL’ın renkli dansı ile sahneyi salladılar.

”Bu akşam, harika @bts_twt’ın performansı eşliğinde @AGT’ın sonuçlarını izlediğinizden emin olun! Bu akşam 20.00’da! #BTSonAGT #AGT”

”Performansın sonunda herkesin #IDOLCHALLENGE yaptığı büyük bir dansçı kalabalığı, 7 kişilik gruba katıldı.

Sadık ARMY performansı severken BTS,onları tanımayan bir sürü yeni hayran edindi — ve birçok insan ”kırmızı takımlı çocuk” diye betimlediği Jimin’e aşık oldu!

BTS, meşgul programları yüzünden tüm röportajları reddetti ama Grammy Müzesi yönetmeni Scott Goldman ile ‘A Conversation With BTS’ için koltuklara oturdular.

Fake Love şarkıcıları, Ekim 9 ve 10’da London’s 02 Arena’daki konserleri başta olmak üzere, Avrupa’yı sallamak için hazırlar.

Performansı izleyin ;