blank

Cardi B siyasete girmeyi düşünüyor. Rapçi, 12 Ocak Pazar günü bir dizi tweet’te ABD hükümetine katılma hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

“Sanırım politikacı olmak istiyorum,” dedi. Cardi Twitter’da. “Hükümetimize katılmasam bile hükümeti çok seviyorum.” yazdı

ve şöyle devam etti:

şöyle devam etti: “Savaş belgeselleri izliyormuşum gibi. Bir ülkede kaç silahın olması gerektiğine bakılmaksızın insanlara ihtiyacınız var! Bu ülke vatanseverlikten yoksunken bir ülkeye karşı çıkmaya ve muhtemelen bir savaş başlatmaya nasıl çalışıyorsunuz? İnsanların Amerikalı olmayı SEVDİĞİNİ iddia ettiklerini zar zor görüyorum. ”

Başka bir mesajda, gelecekteki canlı bir video ile duruşunu daha fazla açıklamaya söz verdi.


“Çok fazla açıklama yapmam gerekecek, bu yüzden bir video veya canlı bir konuşma yapmak zorunda kalacağım … Bu yüzden başka bir gün son iki tweet’ime geri döneceğim . Başka bir gün bunun hakkında konuşacağım” diye yazdı.


Tweetler, Cardi’nin Cumhurbaşkanı Trump’ın İran Büyük Generali KASIM SÜLEYMANİ’Yİ öldürme emrini eleştirmesinden bir hafta sonra geldi.
3 Ocak tweet’inde, “s — şaka değil! Özellikle New York’tan olmak. Bu üzücü. Bu adam, Amerikalıları tehlikeye atıyor. Trump’ın bugüne kadar yaptığı en saçma hareket” dedi.

En son güncellemelerini aşağıda görebilirsiniz.

Kaynak: Bilboard news