Pop müziğinin yükselen yıldızı Demi Lovato geçtiğimiz yıl 2018’e kadar müziğe ara vermeyi düşündüğünü söylemiş fakat 2016 yılının Kasım ayında müziğin en prestijli ödülü olarak bilinen Grammy’lerde ‘En iyi Pop Albümü’ dalında adaylık kazanınca bu düşüncesinden vazgeçmişti.

Dün yeni şarkısının isminin ‘Sorry Not Sorry’ olduğunu açıklayan Lovato 11 Temmuz’da şarkısını görücüye çıkaracağını açıkladı.

İşte şarkı hakkında ser verip sır vermeyen genç yıldızın yeni şarkısı hakkında bilmemiz gerekenler!

  • Demi,Nisan ayında Billboard’ın ‘En Etkili 100 İsim’ listesinde yer alarak büyük bir başarı göstermiş ve o zamanki röportajında yeni albümünün ve şarkılarının ‘duygusal ve biraz da R&B tarzında’ olduğunu söylemişti.
  • Geçtiğimiz günlerde Jamie Foxx ve Paris Hilton birlikte bir çekimde görüntülenmişti ve bu birlikteliğin Demi Lovato’nun yeni şarkısının klibi için olduğu doğrulanmıştı!

Lovato uzun bir süredir bazı işaretler paylaşıyordu ve hayranları zaten yeni bir şarkının geleceğini anlamıştı.Yukarıdaki görüntüleri birleştirince hepsinin yeni bir şarkı hazırlığı olduğu anlaşıldı ve muhtemelen bu görüntüler ‘Sorry Not Sorry’nin klibi içindi.Fotoğraflara ve klipte yer alan kişilere bakınca şarkının epey hareketli olduğunu da söyleyebiliriz!