Genç şarkıcı Harry Styles 19 Eylül 2017’de başladığı Harry Styles: Live on Tour turnesine 14 Temmuz 2018 Cumartesi günü Los Angeles’taki son konseriyle veda etti. Genç sanatçıya destek olmak için gelen birçok Hollywood yıldızı da konserde hayranların kameralarına yakalandı.

Harry’nin eski sevgilisi olduğu söylenen Kendall Jenner, saç stilisti Jen Atkin, Shawn Mendes, Meghan Trainor ve nişanlısı Daryl Sabara, Phoebe Tonkin ve Michael Clifford konsere katılan ünlüler arasındaydı.

Harry Styles konser bitiminde yaptığı konuşmayla hayranlarını duygulandırdı.

“Bu benim gibi insanların başına çok fazla gelmez, ve bu işi yapabiliyor olmamın tek bir nedeni var ve o da her birinizsiniz.” diyen Harry onu sevenlere destekleri için teşekkür etti.

“Tüm kalbimle size teşekkür ederim. Hayatımı değiştirdiniz. Sizi çok seviyorum. Teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler can-ı gönülden. Bir süre uzakta olacağım ve biraz daha müzik üreteceğim, ve sonra sizi çok yakında tekrar göreceğim. Her gece sizin karşınızda çalmak benim için onurdu… ve konserlere gelerek bana güvendiğiniz için teşekkür ederim. Teşekkürler.”