blank

One Direction grubundan tanıdığımız Harry Styles ve oyuncu Olivia Wilde’ın el ele görüntüleri insanların kafasını karıştırdı.

”Fine Line” ismini verdiği son albümü, kendine özgü ve cinsiyet kalıplarını yıkan giyim tarzı ile her zaman gündem olmayı başaran sanatçı bu zamana kadar Taylor Swift, Dua Lipa, Kendall Jenner gibi birçok ünlü isim ile anılsa da bizlere hiçbir zaman açık açık sevgilisini paylaşmamıştı.

Dün menajeri Jeff Azoff’un düğününe katılan Harry Styles, uzun zaman sonra ilk kez biri ile kameralar karşısına el ele çıktı.

Sadece bu düğünde değil, geçtiğimiz günlerde Styles’ın Los Angeles’taki evinin önünde de görüntülenen ikilinin birbirlerine aşkla baktığı ve çok mutlu olduğu söyleniyor.

Asıl tartışma konusu olan şey ise Harry Styles’in 1994 doğumlu, Olivia Wilde’ın ise 1984 doğumlu olmasıydı. Günümüzde yetişkin insanlar arasındaki yaş farkı pek önemli değil ama söz konusu çiftte büyük olan kişi kadın olunca tabi ki hemen eleştiriler başlıyor.

Olivia Wilde, 9 yıldır birlikte olduğu ve iki çocuğunun babası olan aktör Jason Sudeikis’ten geçtiğimiz yıl ayrılmıştı.

Yeni çekeceği korku filmi ”Don’t Worry Darling” için Harry Styles ile başrol anlaşan oyuncunun, sette aşkı bulduğu iddia ediliyor.

Çoğu kişi ise bunu film için yapılan bir reklam olarak yorumladı ama tabi ki gerçeği sadece çiftimiz biliyor.