Son zamanlarda bir tane alışılagelmiş ünlü çocuğu ismi duymaz olduk! Nedeni sanırım ünlülerin çocuklarını sıradan bir isimle büyütmek istememesi…İçlerinde güzel isimler olduğu kadar garip isimlerde olmuyor değil. İşte sizler için derlediğim ‘ünlü çocukların’ isimleri:

BEYONCE

2012 yılında eşi Jay- Z ile ilk çocuklarına ‘Blue Ivy’ (Mavi Sarmaşık) ismini veren Beyonce, 2017 yılında dünyaya getirdiği ikizlerinden kızına Rumi (Mevlana’dan geliyor) ve oğluna Sir (hitap şeklinde kullanılan ‘Efendi’) isimlerini koydu.

KIM KARDASHIAN

Kanye West ile evli olan reality yıldızı Kim Kardashian’ın her olayı gibi çocuklarının adı da oldukça dikkat çekici. İlk kızları North West (Kuzey Batı), ikinci çocukları Saint (Evliya) ve geçtiğimiz günlerde doğan üçüncü çocukları ise Chicago (Amerika’da bir şehir adı)…

LIAM PAYNE

One Direction’ ın eski üyesi Liam Payne, ingiliz şarkıcı Cheryl’dan bir bebek sahibi oldu. Çift, erkek çocuklarına Bear Grey (Gri Ayı) adını verdi.Evet,yanlış duymadınız..

DAVID BECKHAM

Ünlü futbolcu David Beckham ve eşi Victoria Beckham’ın en küçük çocuklarının adı Harper Seven (Seven: Yedi), kızlarına bir numara ismi vermelerinin sebebi ise Beckham’ın 7 numaralı forması ile sahalarda fırtına gibi esmesiydi.

CHRIS MARTIN

Coldplay solisti Chris Martin’in ve eski eşi Gwen Paltrow’dan olan kızının adı Apple (Elma), bunu koyma nedenleri ise kulağa hoş gelen bir isim olmasıymış.

MARIAH CAREY

Ünlü yıldız Mariah Carey’in oğlunun ismi ise Morroccan (Fas-Faslı), bu isim ise Carey’in Fas ülkesini çok sevdiğinden değil de New York’ta en sevdiği apartmanın ismi olduğu için koyulmuş.

CHRISTINA AGUILERA 

Başarılı şarkıcının kızının ismi ise Summer Rain (Yaz Yağmuru)..

KYLIE JENNER

Kylie Jenner ise 1 Şubat’ta doğurduğu kızına Stormi (Fırtına) adı vererek herkesi şaşırttı.

ALICIA KEYS

Alicia Keys’in oğlunun ismi ise Egypt yani İngilizce de ülke olan Mısır’ın karşılığı.

PINK

Pink’in kızının adı ise Willow (Söğüt ağacı), ünlü şarkıcı bu ismi koymasının nedenini küçüklüğünde bahçelerindeki söğüt ağacını çok sevmesi olarak açıklıyor.