blank

2014 yılında nikah masasına oturan dünyaca ünlü Kardashian & West çiftinin evliliği üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Evliliklerinde sıkıntı yaşadıkları iddia edilen Kim Kardashian ve Kanye West hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Bir süredir ayrı yaşadığını bildiğimiz ve bu konu hakkında sıkça konuşulan çiftin, boşanmanın eşiğinde olduğu iddia edildi.

blank

7 yıldır evli olan Kim Kardashian ile Kanye West’in, karantina günlerinde çok tartıştığı ve uzun süre bir arada oldukları için aralarının bozulduğu iddiası epeyce konuşulmuştu.

Her ne kadar sözcüleri bu konu hakkında açıklama yapmasa da, 2014 yılında evlenen Kim Kardashian ve Kanye West’in çoktan evlerini ayırdığı da basına yansıdı. Buna göre West, bir süredir Batı Wyoming’de bulunan çiftliğinde kalıyor. Kardashian ise dört çocuğuyla birlikte Los Angeles’ta yaşamını sürdürüyor.

Page Six gazetesine konuşan bir kaynak, çiftin bu durumu fazla göz önünde tutmamaya çalıştığını ama evliliklerinin çoktan sona erdiğini söyledi. Aynı kaynak, Kim Kardashian’ın ünlü boşanma avukatı Laura Wasser ile boşanma hakkında görüşmelere başladığını da ekledi.

E! News’a göre Kardashian’ın dava açma sebebi ”çocukları için doğru kararı verdiğinden emin olmak.”

People dergisi magazinine konuşan bir başka kaynak; Kim Kardashian’ın kendi geleceği için bazı kararlar almak istediğini bu yüzden de yalnız kalmaya ihtiyaç duyduğunu ileri sürdü. Aynı kaynak Kanye West’in ise üzgün ama yine de iyi olduğunu belirtti. 40 yaşındaki Kardashian ve 43 yaşındaki West’in 2020 yılının başından bu yana genel olarak ayrı evlerde yaşadığı bilinmekte ve tekrar bir araya gelme gibi düşünceleri olmadığı da ortaya atılan iddialar arasında.

Her şey başkanlık seçimleri ile başladı!

Kim Kardashian ile Kanye West’in aralarının zaten bir süredir kötü olduğu, ilişkilerinin ise West’in ABD başkanlık seçimlerinde adaylığını açıkladığında koptuğu ileri sürülüyor. Bildiğimiz üzere West, o dönemde son iki yıldır Kardashian’dan boşanmaya çalıştığını açıklamıştı. Hatta aynı dönemde West, hem eşi Kardashian’ı hem de kayınvalidesi Kris Jenner’ı ırkçılıkla da suçlamıştı ve bu açıklamalar büyük sansasyonlara neden olmuştu.

Bütün bu iddialara rağmen Kanye West ve Kim Kardashian, sosyal medya hesaplarından birlikte çekilen fotoğraflarını paylaşıp söylentileri yalanlamaya çalışmıştı. Ancak geçen yıl çok kısa sürelerde zamanlarda bir araya geldiler.

Çiftin dört adet çocukları var!

Çiftin, ikisi biyolojik, ikisi taşıyıcı anne yöntemiyle sahip oldukları dört tane çocukları bulunuyor.

blank

Kanye West, Kardashian’ın üçüncü evliliği. Kim Kardashian, 2000 ile 2004 arasında Damon Thomas ile evliydi. 2011’de evlendiği Kris Humphries ile sadece 72 gün evli kaldı. Resmi olarak boşanmaları ise 2013’te oldu. Kanye West ise şu ana kadarki tek evliliğini Kim Kardashian ile yaptı.