Dolgularından kurtulmasıyla konuşulan Kylie Jenner şimdi de başarısıyla konuşuluyor! Forbes ile dünyanın en genç milyoneri ünvanıyla röportaj yapan Kylie Jenner başarısı ve kozmetik markası hakkında şu açıklamaları yaptı;

“Bence kendi işimi bulmak ile ilgili uzun bir süre uğraştım.Makyaj konusuna karşı ilgim olduğunu biliyordum ama  her gün bu işi yaparken eğleneceğimi  bilmiyordum.Ben Kylie Jenner ve Kylie Kozmetiğin kurucusuyum.Gençken dudaklarım yüzünden özgüvensizdim. Daha iyi hissetmek için makyaj yapmaya başladım.Mağazalara gittiğim zaman hangi rengi seçeceğimi bile bilmiyordum.Sadece dudağımın renginde olan dudak kalemi istiyordum çünkü dudağımın daha kalın (dolgun) görünmesini istiyordum. Fakat asla birbiri ile eşleşen ruj ve kalem veya bana uyan mükemmel bir renk bulamadım. Bundan dolayı lip kitlere başladım. Ben formüller ve renk için odaklandım ama her şey mekan (konum) gibi hissetiriyordu. Yaptığım her şeyin içe sevgi koyuyorum ve her şeyin mükemmel olduğundan emin oluyorum.Onları (ürünlerini) kendimde kullanıyorum.Bundan dolayı hayranlarımın ürünlerime sahip olduğundaki düşünceleri beni en çok heyecanlandıran şey.Bir şirkette başlamak ve onun artık en başında olduğundan daha büyük olması hata yapmana izin vermiyor.Her şirketin hatası vardır.Onları değiştirerek öğrenirler ama bunlara başlangıçtan beri sahip olmak ver herkesin önünde onları değiştirmek markamın yüzü benim ve her şeyin sorumluluğunu alıyordum.Annemden öğrenmem gereken her şeyi tam anlamıyla öğrenmedim.O bana her gün yeni şeyler öğretiyor.O benim hedefim ve her gün sadece hepsini almaya çalışıyorum.O kesinlikle Kylie Kozmetik’in bu kadar başarılı olmasının büyük bir parçası.Eğer bir tavsiye verecek olursa bu  eğer bir şeyi en başından inşa ediyorsan bunu istekli olduğun şey ile yap olurdu.”

Kylie Jenner,özgüvensiz hissetiği bir konuda bu kadar başarı sahibi olmanın mükemmel olduğunu ve kesinlikle mükemmel ve onu heyecanlandıran planları olduğunu ve eğer  Stormi isterse Kylie Kozmetiği ona devredebileceğini de sözlerine ekledi.