Kylie Jenner, Vogue Avustralya’nın kapak kızı oldu. Kylie Jenner Vogue dergisi ile yaptğı röportaj:
Jordyn Woods hakkında:
Jordyn her zaman destekleyiciydi. Arkadaş sınırları altında değiliz o resmen bir Jenner. Onun beni her şeye rağmen desteklemesini seviyorum.  İkimizin ilişkisi eşsiz
Stormi’den sonraki hayatı hakkında:
Anne olduktan sonra hayatımın değiştiğini sanmıyorum. Anne olduğumdan beri hayata olan bakışım değişti. Geleceği daha çok düşünüyorum. Eskiden anı yaşardım ama şu anda geleceğe daha çok bakıyorum. Stormi’den sonra kendimi daha çok sevdiğimi hissediyorum. Ben zaten pozitif bir insandım, pozitif olarak eğleniyorum.
Stormi doğduktan sonra  ruhsal değişimi hakkında:
Bir kızımın olması kendimi daha çok sevmemi ve hakkımda her şeyi kabul etmemi sağladı.Kulaklarımın her zaman  kafama yapışmış gibi olduğunu düşünüyordum.Şimdi Stormi benimle aynı kulaklara sahip  o yüzden artık kulaklarımı seviyorum. Onun için örnek olmak istiyorum.Kulaklarını sevmediğini söylerse, bende kendiminkilerden hoşlanmadığımı  söylersem bu nasıl örnek olur? Ona sadece bunu öğretmen istiyorum. Kendimi daha çok sevmeye çalışıyorum.
Erkek arkadaşı Travis Scott’la birlikte yaşaması hakkında:
Şu anda Instagram’ı baştan aşağı geziyorum ve benim Travis’le birlikte yaşamadığımı söylüyor, sadece şunu demek istiyorum Travis olmadan bir gece geçirdiğim yok, Calabasas’taki evimize gidiyoruz ve birlikte oluyoruz.

Travis Scott hakkında:
Bu bizim ilk deneyimimiz.Onunla birlikte öğrenmeyi seviyorum.Sadece Travis’i sadece  Stormi ile birlikteyken gözlemlemiyorum sürekli gözlemliyorum.Travis,Stormi ile birlikteyken çok iyi ve Stormi babasına takıntılı.