Labrinth ve Billie Eilish’in halüsinasyonik yeni işbirliğini kutlamak için, “Never Felt So Alone” şarkısına eşlik eden bir müzik videosu yayınlandı. Klipte, müzikal ikili, dünyada yalnız hisseden diğerleriyle birlikte bir yapıya zincirlenmiş, kamera ikilinin kısımlarını değiştirdiğinde karanlık, trippy görüntüler ortaya çıktı. “Never Felt So Alone” Euphoria’nın ikinci sezonunda yer almıştı, ancak şovun geçen yıl HBO Max’ta yayınlanmasından bu yana, Labrinth’in orijinal şarkılarının çoğu ve önde gelen kadın oyuncu Zendaya ile birkaç konuk sanatçı için yaptığı işbirlikleri resmi film müziği için yayınlandı.

Lab, Cuma günü (7 Nisan) yayınlanan Eddie Francis’in Apple Music 1’in New Music Daily programında verdiği röportajda şunları söyledi: “Billie’yi uzun süredir bir hayranıyım. Onun harika bir sanatçı olduğunu düşünüyorum. O zamanlar Noah [Cyrus] da Billie’nin yaptığı bazı şovlarda yer alıyordu ve herkes bu Billie Eilish kızı hakkında konuşuyordu.”

Lab, “Never Felt So Alone” şarkısını Eilish’e gönderdiğinde, kendisinin de onu takip ettiği süre boyunca o da Lab’in hayranı olduğunu keşfetti. “Şarkıyı bir araya getirmeye başladığımda, ‘Biliyor musun, Billie’nin harika bir ekleme olacağına inandığım anı burada yakaladım’ diye düşündüm,” diye açıkladı “Mount Everest” müzisyeni.

“Konuştuğumuzda, ‘Lab, senin müziğini yıllardır dinliyorum’ dedi. Ben de ‘Ne?’ dedim. ‘Sen mi? Billie mi?’ ‘Evet, hayranım’ dedi. ‘Bu şarkıyı da seviyorum, seninle yapmak isterim’ dedi.”

Diğer haberlere göz atarsak, Labrinth son zamanlarda Amazon’un gelecek ay piyasaya sürülecek olan, başrollerinde Selena Gomez ve Steve Martin’in yer aldığı Only Murders in the Building dizisine müzik yaparak katkıda bulundu. Ayrıca, geçtiğimiz yıl Euphoria filminin ilk sezonunda yer alan “Still Don’t Know My Name” adlı şarkısıyla da dikkatleri üzerine çekmişti. Billie Eilish ise geçtiğimiz yıl yayınlanan ve Billboard 200 albüm listesinde bir numaraya kadar yükselen “Happier Than Ever” adlı albümüyle hayranlarını coşturdu.