Lenka

16 Ağustos Cuma gününe kadar 

79.00 TL yerine 67.00 TL

Normal Ayakta – 67.00 TL

İstanbul yeşile veda etmeden önce çimlere yayılmak için son fırsat.

Bir yandan dünya müziğinin klasikleşmiş örnekleri sokak ruhuyla sahnelere taşınırken bir yandan da son dönemde müzikseverlere sunduğu birbirinden enerjik besteleri ile dikkatleri üzerine çeken Lenka yepyeni albümü ile keyifli bir Eylül akşamı sunuyor.

Lenka ve Sokaktan Sesler

Lenka’nın dillerden düşmeyen şarkılarını dinlemek ve sokak müzisyenlerinin “Hit The Road Jack”, “Sweet Home Alabama” gibi çalacakları kıpır kıpır parçalarına neşeyle eşlik etmek için 13 Eylül Cuma günü, Küçükçiftlik Park Garden’a!

Lenka

İlk iki albümü ile büyük ilgi gören, The Show, Everything At Once, Trouble Is A Friend, Heart Skips A Bit gibi şarkıları ile internette milyonlarca kez izlenen Lenka, hayranlarına yeni albümünü müjdeliyor; “Shadows”.

Neşeli kimliği ve insanın içini ısıtan şarkıları ile müzik piyasasında çok özel bir yeri olan Avusturalyalı şarkıcı ve söz yazarı Lenka, üçüncü albümü “Shadows”un Avrupa turnesi kapsamında İstanbul’a geliyor.

Şarkıları film ve reklam sektöründe Windows 8 ve Coca-Cola gibi firmalarca da kullanılan, melodik besteleri ile albümlerinin hemen hemen her şarkısı hit olan nadir sanatçılardan biri olan LENKA’nın, 13 Eylül 2013, Cuma günü Küçükçiftlik Park Garden’da gerçekleştireceği İstanbul Konseri tam bir açıkhava bahar festivali havasında geçecek.

Uninvited Jazz Band

Bünyesinde Çek Cumhuriyeti, Almanya, İngiltere ve Türkiye gibi dört farklı ülkeden üyeler bulunduran Uninvited Jazz Band, 20’ler ve 30’ların birbirinden hareketli ve eğlenceli Early Jazz ve Early Swing eserlerini kendilerine has tarzları ile yorumluyor.

Enerjisi hiç düşmeyen performansları ile sizi çok eskilere götürecek Uninvited Jazz Band, keyifli yolculukta oturamayacağınızı garanti ediyor.

Gypsy Swing Family

Gypsy Swing müziğini ülkemizde en iyi yorumlayan topluluklardan bir tanesi olan Gypsy Swing Family, etnik çeşitliliğin ön plana çıktığı performansları ile büyülüyor.

Setlerinde Django Reinhardt ve Stephane Grappeli gibi kulvarında efsaneleşmiş müzisyenlerin eserlerine de yer veren Gypsy Swing Family, hiç düşmeyen enerjileri ile bir müzik ziyafeti hazırlıyor…

Ek Bilgi:

Her bir bilet sahibi, 16 Temmuz 2013 tarihi ile 17 Ağustos 2013 tarihleri arasında, Tektekçi Beyoğlu ve Tektekçi Bebek’de CÜBRANİK menüsünden 5 (beş) adet shot ikram hakkı kazanmış sayılmaktadır. İkramın gerçekleştirebilmesi için bilet sahiplerinin ikramı talep ettiklerinde biletlerini ibraz etmeleri gerekmektedir. Her bir bilet ile söz konusu shot ikramından bir kez faydalanılabilecektir. İkram hakkı 18 yaşını doldurmuş bilet sahiplerine tanınmaktadır. Tektekçi’nin sözkonusu çalışma ile ilgili her türlü değişikliği yapma hakkı saklıdır.