Mac Miller’ın eski kız arkadaşı Nomi Leasure, rapçinin 7 Eylül Cuma günü yüksek dozdan vefat edişinin ardından ona duyduğu minneti paylaştı.

”Bunu bir hafta önce, hayatımı sonsuza dek değiştirmiş olan kişi için yazmıştım” dedi Instagram’daki fotoğrafının altına. Tüm hikaye peek-mag.com’da ama doğrusu, kimse asla bilemezdi”

Yazar, Instagram hikayesinde bir parçasını paylaşarak ekledi, ”Son anımızı yaşadığımız için minnettarım. Berraklığımız, havayı temizliyor. Sen benim hayatımı değiştirdin. Ben de seninkini. Tutkunun kalıcı etkileri dalgalanıyor. Sen gitmedin. Hiçbir şekilde”

Ekledi, ”Hikayenin bitmediğini hissedebilirsin, ama kuşkusuz, diğer bölümde ve onların komploları sonsuza dek farklı olacak”

Instagram yorumlarında Leasure, ilişkinin etkilerinden bahsetti. ”Bazı durumlarda birbirlerine hayatlarını borçlulardır, bir keresinde verdikleri kararın şoklarını yaşarlar”

Miller ve Leasure, lisede çıkmaya başladılar ama 2016’da ayrıldılar. ”Self Care” rapçisi Ariana Grande ile o ilişkiyi atlattı. Ama Us Weekly, iki yıllık birliktelik sonrasında mayıs ayında ayrılıklarını onayladı.