Her sene New York’ta düzenlenen ve manken,oyuncu,şarkıcı demeden tüm ünlülerin akınına uğrayan bu moda balosunun bu seneki teması ‘Cennetlik Bedenler: Katolik Esintileri ve Moda’ idi. Normalde çoğu ünlü temaya uygun değil de normal bir kıyafet seçip gelirken geçen sene temaya uyan tek kişi Rihanna olunca ve en şık o seçilince sanırım bundan bir ders almışlar ya da bu seneki tema gerçekten hoşlarına gitmiş.

Balo’ya katılım oldukça yüksek olduğu için sadece en şık on kadını inceleyeceğiz. (bazıları yeterince rüküştü zaten) Siz de yorumlarınızı ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

10.Ariana Grande

Ariana Grande, Hristiyanlığın ünlü süslemelerinden birini üstünde taşıyor. Daha canlı renkler kullanılabilirdi ama yine de en şıklar arasında gösterildi.

9.Rita Ora

Rihanna ile husumeti olduğu için Rihanna’nın sunacağı baloya ilk gelen Rita Ora oldu. Muhtemelen daha sonra gelip Rihanna ile kırmızı halıda karşılaşma olasılığını göze alamadı. Temaya uygun giyindiği için en şıklar listesinde.

8. Amber Heard

Elbisesinin sadeliğini altın rengi bir taç ile taçlandıran Heard, güzelliği ile ön plana çıkarak listeye giriş yapıyor.

7. Kim Kardashian

Her balonun aranılan ismi olan Kim Kardashian’ın listede olmasının sebebi geçtiğimiz yıllara göre oldukça sade ama şık bir seçim yapması. Keşke saçlarında bir aksesuar olsaydı, işte o zaman daha gösterişli olurdu.

6.Zendaya

Blao’ya katılanlara göre yaşı daha küçük olan Zendaya, her sene en şıklar arasına girmeyi başarıyor. Önceki balo görünümleri de hala akıllarda olan güzel sanatçı gri-metalik kıyafeti ile göz doldurdu.

5.Hailey Baldwin

Bu sefer arkadaşlarıyla değil sevgilisi ile halıda poz veren Baldwin, elbiseyi çok güzel taşıdığı ve derin bacak dekoltesi için listemizde.

4.Gigi Hadid

Zayn Malik ile tekrar barışan Gigi Hadid, toparlanıp baloya yetişmiş. Çok da güzel olmuş! Kıyafetin etek kısmı harika duruyor.

3. SZA 

Siyahi güzel, uçuş uçuş lila elbisesi ile oldukça beğeni topladı. Kafasındaki aksesuar ise baloda en çok beğenilen aksesuarlar arasına girdi.

2.Jasmine Sanders

Bazen bir kıyafet insanın kaderini değiştirebiliyor ! Yıllardır beklenilen çıkışı yapamayan Jasmine Sanders, baloda giydiği bu şahane elbise ile bugün tüm moda sitelerinin en şıklar listesine girmeyi başardı. Mankenlik kariyerinin hız kazanacağı ortada.

1.Blake Lively

İki çocuk annesi Blake, her zamanki gibi aşırı özenerek baloya yetişti. Kırmızı halı pozları o kadar güzel ki buraya maalesef sığmadı. Gerçekten bir tanrıça gibi gözüküyor!

BONUS+ Rihanna (Gönüllerin en şıkı)

Çuval giyse kendisine yakıştıran Rihanna’yı tabii ki unutmadık! Gecenin ev sahiplerinden biri olduğu için o zaten gönüllerin birincisi!