Covid 19 salgını ile birlikte tüm dünya alarma geçti. Hızla yayılan hastalığa karşı koyamaya çalılıyoruz. Ancak “Pandemiye” dönüşen bu hastalık bizi daha uzun süreler kısıtlamaya devam edecek gibi. Evde kalmaya devam edeceğimiz şu günlerde sağlığımıza daha fazla dikkat etmeliyiz. Tabi ki kilo almamaya çalışmalıyız.

Bunun için de en iyi yöntem bağışıklık sistemimize faydalı yiyecekler yemek. Ama abartmadan 🙂 Ve evden de olsa spor yapmalıyız. Yani Pandemi’de Evde Spor Yapmak çok önemli.

Bunun için de bu videoyu izleyip video da yer alan bu birbirinden yetenekli 10 Kadından size uygun egzersizleri yapanları takibe alıp onlarla günlük programları uygulayabilirsiniz.

Takipçi sayılarına göre sıraladığımız bu Instagram fitness fenomenleri size de ilham verecek ve bu sıkıntılı ve sıkıcı günlerde biraz olsun nefes almamızı sağlayacak.

Aralarında fitness ya da spor eğtmeni olan isimler de var. Jen Widerstrom, Idalis Velazquez, Kaisa keranen ve daha fazlası sizi videoda bekliyor.

Ayrıca unutmayın sizi bekleyen bir diğer videomuz için de bu linke Tıklayın Netflix’te Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Dizi – Narcos, Dark, Stranger Things…