2009’da gördüğü şiddet yüzünden Chris Brown’dan ayrılan Rihanna,eski sevgilisini unutamamış ve 2013 yılında tekrar Brown’a geri dönmüştü.O dönemler şiddet gördüğü eski sevgilisine döndüğü için oldukça eleştirilen Rihanna daha sonra yollarını tekrar ayırmış ve eskiden beri tanıştığı rapçi Drake ile aşk dedikodularına karışarak 2014’te el ele görüntülenmişti.

Drake ile aşkı da kısa süren Rihanna geçtiğimiz 2016 yılında başarılı rapçinin tekrar milyonların önünde yaptığı aşk itirafı sonrasında bu ilişkiye şans vermiş fakat çok uzun soluklu bir birliktelik ne yazık ki yaşanmamıştı.

Geçtiğimiz günlerde ise bir havuzda yabancı bir erkekle samimi pozları ortaya çıkan Rihanna’nın yeni aşkının Hassan Jameel (Suudi iş adamı) olduğu öğrenilmişti.

Herkes bu aşkın ‘yeni’ olduğunu düşünürken aslında yakın kaynaklar bu ilişkinin 5 aydır sürdüğünü fakat Rihanna’nın gizli tutmak istediğini açıkladı:

“Bu ilişkiyi kapılar arkasında tutuyor ama aslında resmi olarak Ocak ayından beri beraberler.”

Kaynak,Rihanna’nın Jameel ile her zamankinden daha ciddi olduğunu ekliyor:

“Bu ciddi bir ilişki.Rihanna arkadaşlarına ona aşık olduğunu söyleyip duruyor ve gerçekten abayı yakmış durumda.Meraklı gözlerden uzakta bir ilişki yürütüyorlar.Jameel’in ailesi de oldukça gizli yaşamayı sevdiği için Rihanna özel olarak onu İngiltere’de ziyaret ediyordu.”

Peki,siz bu ilişkinin uzun süreli olacağına inanıyor musunuz?