Hezarfen Havaalanı

Bilet Satın Al; http://www.biletix.com/etkinlik-grup/54272300/ISTANBUL/tr

Gerçek festival deneyimini başka nerede bulabilirsin?
Rock’n Coke 2013 6-7-8 Eylül tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda; 

Biletix’te erken avantajlı biletler tükendi ancak bu yıl ilk kez öğrencilere indirimli özel festival paketleri RnC Kampüs Temsilcileri’nde; ayrıntılar www.rnckampus.com‘da.

Coca-Cola tarafından ilk kez 2003 yılında düzenlenen ve bu sene 10. yaşını dolduran Türkiye’nin en büyük açık hava festivali Rock’n Coke bu sene de sürpriz yenilikleri ve eşsiz atmosferi ile yine festivalseverlere unutulmaz bir haftasonu yaşatacak.

Çok yakında ses getirecek festival programını www.rockncoke.com üzerinden açıklayacak olan Rock’n Coke, bu sene artan sahne sayısı ile bir çok farklı müzik türüne ve yenilenmiş festival alanı ile müzik dışı özel performanslara da ev sahipliği yapacak.

Dünyaca ünlü grupların sahne alacağı Rock’n Coke Sahnesi ve Alternatif Sahne; bu yıl ilk kez kesintisiz dans ve elektronik müzikle dolu olacak, dünyaca ünlü gruplar ve DJ’lerin yer alacağı Party Arena; dünyanın farklı ülkelerinden taze ve çizgi dışı müzik gruplarının performans göstereceği Keşif Sahnesi ve birbirinden farklı işbirlikleri ile zengin bir programı olacak Şehir Sahnesi bu yıl festivalseverlere eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak.

Yabancı sanatçı organizasyonu Sziget, yerli sanatçı seçimi ve festival organizasyonu ise showhow tarafından gerçekleştirilen Rock’n Coke İstanbul 2013 ile ilgili detaylar bilgiler içinwww.rockncoke.com‘u takipte kalın!

18 yaşından küçük katılımcılar, yanında bir ebeveyni ile birlikte festivale katılabilirler. 18 yaşından küçük katılımcıların beraberindeki anne veya babası, festival alanı girişinde “Festival boyunca 18 yaşından küçük katılımcısına refakat edeceğini” belirten bir taahhütnameyi imzalayarak, 18 yaşından küçük katılımcıyla festivale giriş yapabilecektir.

Rock’n Coke
Erken Avantajlı (Tükendi)
Normal Dönem
Kapıda
ROCK’N COKE
İSTANBUL 2013
Tek gün
Kombine
Kombine + Kamp
Tek gün
Kombine
Kombine + Kamp
TAM
120TL (Tükendi)
140TL (Tükendi)
90TL
140TL
180TL
120TL
200TL
230TL
ÖĞRENCİ
65TL (Tükendi)
80TL (Tükendi)
50TL
100TL
120TL
90TL
135TL
160TL

Öğrencilere indirimli özel festival paketleri  www.rnckampus.com‘da