Selena Gomez, son zamanlarda kendisi ve Justin Bieber’in eşi Hailey Bieber arasındaki iddia edilen tartışmalarla ilgili olarak açıklama yaptı.

Gomez, Instagram canlı yayını sırasında, “Hailey bana mesaj attı ve konuşmak istediğini söyledi” dedi. “Bence yalanlar ve üzücü şeyler ortaya çıktı ve insanların birbirlerine karşı sevgi dolu olmaları gerekiyor.”

Bieber hayranlarının Gomez’e karşı bazı ölüm tehditleri savurduğunu da açıklayan Gomez, “Hailey için endişelendim, bu yüzden bir şeyler yapmalıyız” dedi. “Birbirimizi desteklemeliyiz ve sahip olduğumuz platformu iyi kullanmalıyız.”

Gomez, “Bu durumda birbirimize karşı kötü hissetmek yerine, birbirimizi desteklemeliyiz. İnsanların hayatlarını yaşamasına izin verin ve onlara saygı gösterin” diyerek sözlerini tamamladı.

Bieber ile Gomez arasındaki ilişki, her iki sanatçının da popülerliği nedeniyle geniş bir kitle tarafından takip ediliyor. Ancak, Bieber’in evliliği sonrasında Gomez’e karşı bazı olumsuz hisler beslediği iddia edilmişti. Son açıklamalarıyla Gomez, bu iddiaları yalanladı ve Bieber ile arasında bir sorun olmadığını söyledi.