Uzun süredir röportaj vermeyen Gomez, Elle’ye içini döktü.

Yeri geldi işini yeri geldi ilişkisini, sık sık da güzelliğini konuştuğumuz Selena Gomez, Ekim ayı ELLE kapak kızı oldu. Objektiflere poz veren sanatçı sıcacık bir sohbeti de dergiden eksik etmedi! İşte samimi cevaplarıyla Selena Gomez:

Geçtiğimiz aylarda Los Angeles’ın gürültüsünü terk edip Kaliforniya’da sakin bir ilçeye taşınan Gomez, bu karardan memnun gibi duruyor:

“Güzel bir kafa rahatlığı oldu. Los Angeles beni boğmaya başlamıştı. Los Angeles’ta yaptığım şeyleri burada yapamıyorum, imkansız.”

“MATERYALİST DEĞİLİM!”

“Gerçekten öyle!  Mala mülke önem veren biri değilim ve arkadaşlarım da beni bu halimle kabul ediyor. Masaj yaptırmayı, güzel şeyler almayı seviyorum tabi..İyi hissetmek için güzel bir şey alabilirsin ama gerçekten bu yeterli mi?”

“ŞİMDİKİ HALİMDEN MEMNUNUM!”

“Huzurluyum. Garip bir duygu. 26’ma bastığım an gerçekten 26 olduğumu hissettim. Şuan olduğum yerden eminim. Değişken ya da duygusal anlamda kararsız hissetmiyorum. Ya da eskiden olduğu gibi duygularıma yenik düştüğümü de…Kendimi biraz daha anlıyor gibiyim. Şüphesiz ki kendimi hala çözemedim ama iyi hissediyorum.”

“DEMİ LOVATO İLE ÖZEL OLARAK İLGİLENDİM!”

“Diyeceğim tek şey, onunla kişisel olarak ilgilendim. Ama insanların gözüne sokmadım. İstemedim bunu. Onu seviyorum. Yedi yaşımdan beri onu tanıyorum. O yüzden demek istediklerim sadece bunlar.”

“Kusursuz olmasan bile , değersiz hissetsen bile , sen kusursuzsun!”

Yukarıdaki sözlerin yeni albümündeki ‘Flawless’ şarkısına ait olduğunu söylüyor:

“Bu şarkı genç halime verdiğim bir öğüt gibi. Değersiz hissetsen bile kusursuzsun. Bunu ömrüm boyunca söyleyeceğim.”

Röportajı yapan gazeteci, yazısında Gomez’in kendisine yeni şarkısı Rare’i dinlettiğini de not olarak düşüyor.