images-5

Üşümeyi sizde hissetiniz mi? Artık ayaklarımızın adeta Antartika tepkileri verdiği aylara giriş yaptık. Eh moda açısından da bakacak olursak ‘Sonbahar Trendleri’ sorunsalı gün yüzüne çıktı. Aslında küçük bir sır vermek gerekirse geçen yılın etkisinde kalan bir kış girişi olacak. Bilmeyenleriniz vardır diye söyleyeyim bir çok moda çizgisini ilerleten marka yapıları ün yaptıkları isimlerle yollarını ayırdı. Ben bu kış için olmasada bir dahaki kış için oldukça farklı bir dönem olacağı kanısındayım. Tabii ki bu dönem yenilikler olmadığı anlamına gelmiyor. Etkisinde kaldığım detayları not düştüm. Şunu söylemeliyim ki geçmişin etkisinden bu yılda çıkılmamış. Hadi inceleyelim!


Bacak Boyu Takviyesi Yapan Flaredler!

downloadfile
images

Alt başlıkta altını çizdiğim gibi bu sonbahar her genç kızın dolaplarında olması gereken bir ayrıntı bence.Düzgün bir fizik için bacak boyu önemli sonuçta.Yahu Flared dediğime bakmayın bildiğin yüksek bel ispanyol paça pantalon. Oldukça kullanışlılar bence. Hem her ortama uyabilecek bir kalıba ve bir çok kumaşta iyi duruyor olmasıda ayrı avantaj sağlıyor. Tek bir önerim var lütfen tayt şeklinde olanları kullanmayın. Tayt şeklinde kullanan bir çok insanda harika bir görüntü vermediğini gözlemledim. Yinede tercih sizin 🙂

Fedoralar Bu Sonbahar Için Kesinlikle Favorim.

3485930_jajajaaja
downloadfile-1

Yaşadığınız şehire ve bölgeye göre değişsede insanlar farklı giyim ve yaşam tarzında olanları doğal karşılamıyor. Daha doğrusu bu duruma alışkın bir toplum değiliz. O yüzden Fedora takmak biraz riskli. Bu yıl süet üzerine uygulanan binlerce tasarım var. Fedora içinde oldukça kullanılmış. Ah geçen yıl geldi aklıma. Queen yazılı bereler görmekten kusacağım diye ortalarda geziniyordum. O yüzden Fedora olayına daha sıcak bakıyorum. Alın, takın. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Bir önceki paragrafta bahsettigim gibi süet çok kullanılacak bu yıl. Ismini vermek istemiyorum ama Prada’nın bu yıl ki sonbahar kolesiyonunda bulunan gömlek altı transparan bluzlar detayına bayıldım. Hatta biraz daha çılgın olmaya karar verip yarım kollu maskülenlikte sınır tanımayan gömleklerle uzun eldiven kullanmalarıda ayrı harikaydı. Birde önü düğmeli etekleri de çok göreceğiz bu kış. Eğer fazla baseniniz var ise yüksek bel önü düğmeli eteklerle topuğunuza 10 cm mesafede biten uzun hırkalar kullanın. El çantası yerine sırt çantası kullanmaya dikkat edin. Hem daha rahat oluyorlar hemde daha bohem, asi bir hava veriyor. Rahatlık demişken bu yıl çok rahatlar ya. Öyle böyle değil. Bol giyinin. Vücut hatlarınızdan belinizin inceliğini ortaya çıkarmaya çalışın. Sonbahar nimettir. Kışlık ve yazlıklarınızı aynı anda kullanacağınız harika bir mevsimdir kendileri. Ileride yazacağım makalelerimde bundan bolca söz edeceğim. Şimdiden mutlu gripsiz haftasonları diliyorum tüm okurlara. Modayla kalın.

559d0118e4b029574aee2b77-largeimages-1images-4