Sizler için yakın ünlü arkadaşları araştırdık!Kimileri bu arkadaşlıkları basına yansıtmasa da kimileri ise oldukça göz önünde yaşıyor.

İşte özendiren o arkadaşlıklar:

                                                             Kendal Jenner & Bella Hadid

Meslektaş olan iki genç güzel birbirleriyle çok iyi anlaşıyor!Defilelerin yanı sıra sık sık dışarıda da vakit geçiren mankenlerin arasından su sızmıyor.

Taylor Swift & Kylie Kloss-Lorde-Selena Gomez

Ünlüler dünyasının en çok arkadaşı olan ünlüsü desek yalan olmaz!Fakat Taylor Swift’in en yakın olduğu arkadaşlarının Kylie Kloss,Lorde ve Selena Gomez olduğu bilinen bir gerçek.

Rihanna & Katy Perry

Müziğin en güçlü kadınları Rihanna ve Katy Perry’nin uzun süren bir arkadaşlıkları var.İkili uzun zamandır kameralara birlikte poz vermese de aralarının hala iyi olduğu biliniyor.

 Justin Timberlake & Jimmy Fallon

Eğlenceli arkadaşlıkları olan ünlü sunucu Jimmy Fallon ve Justin Timberlake bir ara birbirlerine esprili takılmalarıyla fenomen haline gelmişti.İkili çok sıkı dost ve yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor!

Ciara & Kelly Rowland

R&B müziğinin gözde şarkıcılarından Ciara ve Kelly Rowland uzun süredir yakın arkadaş.Ailecek de görüşen ikili genelde buluşmalarına çocuklarını da getiriyor!

Ariana Grande & Miley Cyrus

Birbirlerine sürekli destek olan ikili zaman zaman ev partilerinde bir araya gelerek fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmiyor!

Beyonce & Nicki Minaj

2014 yılında ‘Feeling Myself’ adında düete imza atan ikili o günden beri ilişkilerini kesmedi.Birbirlerini sahnede de desteklemeyi ihmal etmeyen sanatçıların basına yansıyan çok fazla buluşmaları yok.

  Justin Bieber & Kourteney Kardashian

Senede bir kaç kez bir arada görüntülenen ikilinin arasında aşk dedikoduları çıksa da Justin Bieber kendisinden oldukça büyük Kourteney Kardashian ile sadece arkadaş olduklarını ve bir araya sık sık gelip dertleştiklerini itiraf etti.

Nick Jonas & Jay-Z

Birbirleriyle çok ortak yanları yokmuş gibi dursalar da Nick Jonas ve Jay-Z’nin sık sık bir araya geldiği biliniyor.Geçtiğimiz aylarda Jonas,Jay-Z’den şarkıları için tavsiye aldığını açıklamıştı.

Demi Lovato & Nick Jonas

Yaklaşık 10 yıldır arkadaş olan ikili basına sık sık birlikte poz vermeyi ihmal etmiyor.Genç şarkıcılar geçtiğimiz sene birlikte konser turnesine de çıkmayı ihmal etmemişti!

Rita Ora & Ed Sheeran

İngiliz asıllı şarkıcılar Rita Ora ve Ed Sheeran uzun süredir yakın dostlar.Sheeran son albümü için Ora’ya sürekli destek oluyor ve ona şarkılar öneriyor!

Jennifer Lawrance & Kris Jenner

Kardashian ailesine olan hayranlığını sık sık dile getiren Jennifer Lawrance ailenin en büyüğü Kris Jenner ile oldukça yakın.İkili sık sık evlerinde bir araya geliyor!(Biz susalım,poz konuşsun)