Göz önünde olan üç çift de bu yıl nişanlanarak hayranlarına düğün haberi müjdesi verdi! Peki düğünleri merakla beklenen çiftlerin ilk hangisi evlenecek? Hangisi daha sade bir düğün yaparken hangisi görkemiyle göz kamaştıracak? Sorularınız yanıtları bu yazımızda!

Hailey Baldwin & Justin Bieber


Yılın en şaşırtan nişanlılık haberi Selena Gomez’den ayrıldıktan sonra ışık hızı ile üç yıl önceki sevgilisi Hailey Baldwin’e evlenme teklifi eden Justin Bieber’dan gelmişti.

Bu nişanlılığın kısa süreceği çiftin bir an önce aralarındaki ilişkiyi resmiyete dökmek istedikleri söylenmişti. Sadece ailelerin ve yakın dostların katılımıyla gerçekleşecek sade bir düğün meğerse genç çiftin hayaliymiş! Üzgünüz kızlar, Justin yuvadan çabuk uçacağa benziyor!

Ariana Grande & Pete Davidson

1 ay içinde nişanlanan bir genç çift daha! Babasını 11 Eylül saldırısında kaybeden Pete Davidson, ilk görüşte aşık olduğu nişanlısına asker olan babasının rozetini verdiğini itiraf etmişti.

Hatta Ağustos ayında evlenecekleri iddia edilen çifte yakın kaynaklar düğünün çok yakında olmadığını hatta bir sonraki yıla kayabileceğini açıkladı. Söylentilere göre ikili bir sahil düğünü istiyormuş.

Priyanka Chopra & Nick Jonas

Hintli güzel Priyanka Chopra ile sürpriz bir şekilde nişanlanan müzmin bekar Nick Jonas, her şeyi geleneklere uygun yapmaya kararlı!

Taa Hindistanlara kadar uçup sevgilisinin ailesiyle tanışıp bir de orada geleneksel bir nişan töreni yapan Jonas, düğünü de hem Batı hem Doğu tarzı yapmayı planlıyor.

Anlaşılan düğün oldukça görkemli olacak ve tahminlere göre ünlüler dünyasının akınına uğrayacak. Fakat düğünün ne zaman olacağı bilinmese de Jonas’ın nişanlılık süresini abisi Joe Jonas (kendisi 1.5 yıldır nişanlı) uzatmayacağı kesin!

Siz hangi düğünü merakla bekliyor olacaksınız?