Hem farklı tarzı hem farkı ses tonu ile artık tanımayanın olmadığı genç yıldıza gelin yakından inceleyelim.

En son klibi IDGAF büyük kitle tarafından her detayına kadar ezberlendi hatta bir çok cover ile youtube’da binlerce kez izlendi. Peki, kim bu DUA LİPA?

Dua Lipa, 22 Ağustos 1995 İngiltere’de doğdu; Arnavut bir aileye sahip. 90’larda İngiltereye göçen ailesi 2008 yılında Kosava’ya geri dönüş yapınca, 14 yaşındaki Lipa, hayallerinin peşinden koşup İngiltere’ye geri dönerek 16 yaşından beri ailesinden bağımsız bir şekilde ideallerinin peşinden koşuyor. Şimdiler ise özgür ve cool tavrı ile bir çok kişiye idol olmaya başladı bile.

İlk single çalışmasını 2015 yılında yapmıştır. “New Love” adındaki ilk single çalışmasını Warner Bros. Records ile çalışarak müzikseverlere duyurmuştur. Ardından ikinci single çalışmalarına hızla başlayan genç şarkıcı, yine aynı yıl içerisinde “Be The One” isimli ikinci single çalışmasını çıkartmıştır. 

Güzel sanatçımız meşhur karın kasları ve giyim tarzı ile de herkes tarafından konuşuluyor. Özel hayatın da ise mükemmel bir ilişkisi olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. En son ise Gigi Hadid’in CFDA Fashion Awards’da tercih ettiği Versace tulumun aynısı giyerek magazinde çok konuşulmuştu. Bakalım genç pop yıldızı bu şöhret hayatını iyi kullanabilecek mi?