Ünlü şarkıcı Demi Lovato, 6. stüdyo albümü olan ”Tell Me You Love Me” albümünü 2017 senesinde sevenleri ile buluşturmuştu. Albüm, 2017 senesine damga vuran ve neredeyse aylarca listelerden düşmeyen ”Sorry Not Sorry” ve albümle aynı ismi taşıyan ”Tell Me You Love Me” isimli şarkılara da ev sahipliği yapmakla beraber oldukça iyi bir satış elde etmişti.

Bu albümün üzerine Lovato, geçtiğimiz 3 yıl boyunca bizlerle ”I Love Me”, ”OK Not To Be OK”, ”Anyone”, ”Still Have Me” gibi bir sürü liste başı olan single çalışması paylaştı ve hepsi de sevenlerinden fazlasıyla ilgi toplamıştı.

2020’nin son aylarında yeni bir eve yerleşen Demi Lovato, instagram üzerinden yeni evinin görüntülerini paylaştı ve evinin bir bölümünü bir kayıt stüdyosu olarak dizayn ettiği gözlerden kaçmadı ve bunun üzerine hayranlar ”yeni bir albüm mü geliyor?” diye düşünmeye başlamadan edemedi.

3.01.2021 tarihinin sabah saatlerinde Lovato’nun prodüktörü olan Scooter Braun’un ”Demi is in the studio (Demi stüdyoda)” diye attığı tweet ile heyecanlı bekleyiş son buldu.

Demi Lovato’nun 7. stüdyo albümü merakla beklenirken, albümün 2021 senesinin sonlarına doğru hayranlarıyla buluşacağı tahmin ediliyor.