Merhabalar!

Müzikbuldum Ailesi olarak takipçilerimize daha fazla içerik sunma amacı ile kadromuzu genişletme kararı aldık. Hali hazırda 10+ kişilik olan kadromuzu elimizden geldiği kadarı ile kalifiye yazarlarla güçlendirmek istiyoruz.

İçeriğimizi özetlemek gerekirse, sizinde bildiğiniz üzere yabancı güncel müzik haberleri, müzik dünyasından popüler insanların hayatlarından haberler, yeni çıkan müzikler ve video kliplerinin yanı sıra şarkılarının Türkçe tercümelerinden ve ünlü isimlerin biyografilerinden oluşuyor.

Dolayısı ile bünyemize katmak istediğimiz yazarların bu konulardan birinde veya birkaçında kalifiye olması en büyük şartlarımızdan biridir. İçeriğe hakim olan yazara şartlar uygun ise sistemimiz hakkında detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Kullandığımız kaynaklar ve imkanlar hakkında bilgi verilecektir.

Yazar olarak şu an için açık pozisyonlarımız şunlardır;

-Şarkıcı veya Grup bazlı Haber Sağlayıcısı
-İngilizce-Türkçe Yabancı Şarkı Çevirileri
-Yabancı Müzik Dünyasından Güncel ve Genel Haberler
-Fotoğraf Galerisi Bölümü
-Türk Müzik Dünyasından Güncel Haberler
-Biyografi Yazarı
-Moda Yazarı

Yazarda aradığımız özellikler;
-Yazılı olarak Türkçeye hakim olmak
-Düzenli şekilde haber girebilmek
-İlgili müzik dünyasından aktif olarak haberdar olmak
-İngilizceye haber çevirisi yapabilecek kadar hakim olmak
-Gönüllülük esasına göre çalışmayı kabul eden

Bu bölümlerden herhangi birisinde iyi olduğunu düşünüyor ve bu özelliklerin sende zaten olduğunu düşünüyorsan aşağıdaki formu doldurduktan sonra bana yazar olmak istediğini belirten bir mesaj bırakman yeterli olucaktır. Vakit ayırdığın için şimdiden teşekkür ederiz 🙂