Kimi uzun soluklu kimi kısa soluklu oldu fakat ortak noktaları geçmişte kalmaları!İşte bir zamanlar magazin dünyasını aşkları ile meşgul eden eski aşıklar listesi:

Taylor Swift & Joe Jonas:

Taylor Swift’e henüz 18 yaşındayken ilk kalp kırıklıklarından birini yaşatan Joe Jonas,pop şarkıların yükselen yıldızını o zamanlar 20 saniyelik bir telefon görüşmesi ile terk ettiği için oldukça tepki çekmişti.Tabii ki sonradan Taylor Swift’in kendisine yazdığı intikam şarkılarından nasibini almıştı!

Katy Perry & Travie Mckoy:

Katy Perry henüz şöhret basamaklarının başındayken Gym Class Hereos grubunun solisti Travie Mckoy ile uzun soluklu bir ilişki yaşamıştı.İkili 2008 yılının sonuna doğru ilişkilerine noktayı koymuştu.

Cody Simpson & Gigi Hadid:

Zayn Malik ile ilişkisine başlamadan önce genç yıldız Cody Simpson’ın sevgilisi olarak ünlenen Hadid o zamanlar mankenlik kariyerinin başlarındaydı.İkili birlikte geçirdikleri aylar sonrasında anlaşarak yollarını ayırmıştı.

Bruno Mars & Rita Ora:

Sevgililik dönemlerinde ikisi de çok ünlü olmayan çift ayrıldıktan sonra ünlendi diyebiliriz!Rita Ora’ya şarkı yazması için Jay-Z’nin plak şirketi tarafından işe alınan Bruno Mars çok geçmeden gönlünü İngiliz güzele kaptırmış ve ikili bir yıldan fazla birlikte olmuştu.Bruno Mars’ın dünyaca tanınmasını sağlayan ‘Granede’ şarkısını Ora için yazdığı hala konuşulanlar arasında.

Selena Gomez & Taylor Lautner:

Tayor Lautner Alacakaranlık filmi ile yeni ünlenmeye başlamıştı ki o zamanlar kalbi boş olan Selena Gomez’in gönlünü fethetmişti.Justin Bieber’dan önceki son ciddi ilişkisini Lautner ile 2009 yılında yaşayan ünlü şarkıcı magazin basınını epeyce meşgul etmişti.İkili ayrıldıktan sonra Taylor Lautner,Selena Gomez’in şuanki yakın dostu Taylor Swift ile çıkmaya başlamıştı.

Rihanna & Ahston Kutcher:

Mila Kunis ile evlenmeden önce gönlünü Rihanna’ya kaptıran Kutcher,Barbadoslu güzelle 2012 yılında 2 ay boyunca çıkmıştı.Röportajlarda ilişkilerini yalanlamayan iki ünlünün kısa süre sonra ayrıldıkları rapor edilmişti.

Ed Sheeran & Nicole Scherzinger:

Aralarındaki yaş farkına rağmen aşk yaşayan ünlü çift kısa süreli ciddi bir ilişki yaşamıştı.Scherzinger’ı ailesi ile tanıştıran Ed Sheeran daha sonra yaş farkı nedeniyle ilişkiye nokta koymuştu.İkili hala arkadaş.

Ariana Grande & Nathan Sykes:

İlk büyük çıkışını yapmadan önce Ariana Grande,The Wanted grubundan Nathan Sykes ile çıkıyordu.İkili uzun soluklu bir ilişki yaşamış ve sık sık birlikte düetler yapmıştı.Sykes’ın kalbini kıran Ariana Grande ise daha sonra Sykes’ın kendisine yaptığı şarkıdan payını almıştı.

Charlie Puth & Bella Thorne:

Çok eski sayılmasa da Bella Thorne ve Charlie Puth’un kısa süreli birlikteliği olay yaratmıştı.Tyler Posey’den kısa süre önce ayrılan Thorne kendini Puth’un kollarına atmıştı fakat daha sonra ayrılığının üstünden uzun süre geçmeden başkasıyla olduğu için tepki çeken güzel yıldız ‘sadece arkadaş’ olduklarını belirterek Charlie Puth’un kalbini kırmıştı.2017 senesine damga vuran yakışıklı şarkıcının ‘Attention’ şarkısını Thorne’a yazdığı bir gerçek!