Olaylı Harper’s Bazaar gecesinden sonra tam aralar duruldu derken Nicki Minaj’ın Queen Radyo’da tekrar Cardi B’den bahsetmesi kavgayı tekrardan alevlendirdi.

Cardi B’nin o gece kendisine elini bile sürmediğini yakın arkadaşı Rah Ali‘nin Cardi B’nin kafasına vurduğunu ve bu yüzden kafasında bir şişlik olduğunu itiraf eden Nicki Minaj, daha sonra Cardi B’nin korumalar tarafından dayak yediğini herkese anlatarak yalan söylediğini ekledi:

“Rah’a Cardi’ye çok fena vurduğunu kimseye söylememesini istedim çünkü kimse ile davalık olmak istemedim. Cardi de görevlilerin kendisini dövdüğünü söyleyerek ekmeğimize yağ sürdü. Bu yalanı sürdürmesine sesimizi çıkarmadık. Rah, Cardi’ye o kadar kötü vurdu ki sonradan ona çok kızdım. Cardi kendisini kahraman gibi göstermek için tüm ailesine korumalarla dövüştüğünü söylemiş,çok komik.”

Bu sözlerle yetinmeyen Nicki Minaj, Cardi’nin kendisine vurduğunu ispatlayan kişiye para teklif etti. Cardi B ise bu sözlere uzun videolarla cevap verdi. İşte ünlü rap yıldızının Minaj’a yanıtları:

“Bu sözlerim sana Nicki Minaj! O gece her açıyı yakalayan bir sürü kamera olmasına rağmen nasıl olur da Rah Ali tarafından çok fena dövüldüğümü söylersin? Ayrıca o kadar kamera varken ve ertesi gün tüm görüntülerin yayınlanacağını bile bile ben neden herkese yalan atayım? Hani sende görüntüler zaten vardı? Şimdi de çıkmış görüntüleri getirene milyonlar teklif ediyorsun ve sana yaklaşmadığımı söylüyorsun. Hani ben vahşi bir hayvandım ve sana saldırmıştım, sen küçük düşmüştün. O geceden hatırladığım tek görüntü duvara yaslanıp ‘Buradayım’ dediğin anlar.”

 

Cardi B, paylaştığı videolarda daha önce Nicki Minaj’ı sevdiğini ve saygı duyduğunu hatta araları şarkı meselesi yüzünden bozulduğunda kendisini telefonla aradığını ama Minaj’ın açmadığını telefon kayıtlarında da gösterdi.

Cardi B, yeni bir konu daha açarak Nicki Minaj’ın son düeti Woman Like Me’nin önce kendisine teklif edildiğini itiraf etti. Nicki Minaj ise Little Mix’in yıllardır kendisinin peşinde olduğunu o yüzden Cardi’yi değil de onu seçtiklerini söyledi.

Daha sonra Little Mix konuya açıklık getirmek için yapım şirketlerinin şarkıyı önce Cardi B’ye sonra Nicki Minaj’a yolladıklarını, Minaj’ın olumlu yanıtından sonra da Cardi B ile çalışmaktan vazgeçtiklerini söyleyerek iki sanatçıyı da sevdiklerini eklediler.

 

Bu kavga ne zaman durulur bilinmez ama daha sonra hem Nicki hem de Cardi sosyal medya hesaplarından pozitif şeyler yazarak kavganın manasız olduğunu dile getirdiler.