2020’nin En İyi 10 Dizisi Time Dergisi tarafından seçildi. Ve bu sayede yılın en iyi dizileri belli oldu. Dünyanın en prestijli dergilerinden Time Dergisi 2020’nin En İyi 10 Dizisini biraz da erken bir tarihte seçti.

Televizyon kanalları ve dijital izleme platformlarının dizilerinin yer aldığı bu liste gerçekten sıradışı ve ilgi çekici. Bu dizilerin bir özelliği de sadece bu yıl başlayan diziler değil önceden başlamış ve şu anda yeni sezonları yayınlanan dizilerden oluşuyor. Netflix, Hulu, Starz, FX, HBO gibi kanalların dizileri bu Top 10 listesine giriş yaptı. Tabi ki listeye giremeyen televizyon kanalları ve platformlarda var. Peki diziler hangileri şöyle hızlıca bakalım. Breaking Bad dizisinin spin off’u olan Better Call Saul, The Young Pope’un devamı The New Pope, Cate Blanchett ile dikkat çeken Mrs. America başta olmak üzere önemli yapımlar 2020’nin en iyi 10 dizisi listesine girmeyi başarmış. Better Things, Vida, The New Pope, Mrs. America, Betty, Better Call Saul, The Great, Dare Me, The Plot Against America dizilerinden oluşan listede acaba hangi dizi hangi basmakta karşımıza çıkacak. Bu arada videomuzda dizilerin IMDb web sitesinde yer alan puanları da yer alıyor. Bu puanların arasında bazı dizilerin puanlarının az olması da şaşırtıcı. Bir başka şaşırtıcı durum ise bir dizinin bu sezon yayınlanıp yayın hayatını tamamlaması. Gerçekten de sıradışı bir liste. insanın “Time dergisi seçtiyse vardır bir bildiği” diyesi geliyor. Siz de bu özenle hazırlanan videoyu Tıklayın ve hemen izleyin.

Ayrıca unutmayın sizi bekleyen bir diğer videomuz için de bu linke Tıklayın Netflix’te Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Dizi – Narcos, Dark, Stranger Things…