Amber Heard ve Johnny Depp Davasında geçen konuşmaların Türkçe Çevirileri

Johnny Depp şiddet mi görüyor yoksa şiddet mi uyguluyor? Amber Heard – Johnny Depp davası.

Amber Heard Kimdir?

Mahkemede sorulan sorular üzerine Johnny Depp’in verdiği bazı cevaplar
-Yüzünün çizik olduğu fotoğraflar hakkında
Başka bir tartışmada bazı çiziklerim vardı. Bayan Heard bana doğru tırnaklarıyla çıktı.
-Fotoğraflarını kimin çektiği sorusuna
Bay Pet veya Sean Bett olduğunu söyledi
-Fotoğrafların ne zaman ait olduğu sorusuna
15 aralık 2015 Noelden 10 gün önce
-Yüzündeki çiziklerin neyin sebep olduğu sorusuna
Başka bir kavgamızda oldu, düzenli olarak yaptıgım pratiklerimden dogan bir tartisma, Amber Heard’ün benimle öfke sorunu vardı, köşeme gitmeye çalıştığımı hatırlıyorum ve gittim, üst kattaki ofisime gidiyordum, ofis kapısına yaklaşırken Bayan Hard yatak odasından koşarak çıktı ve kafamın arkasına yan tarafına ulaşabileceği her yere vahşiçe yumruklar atmaya başladı. (saldırandan nasıl kaçtığını mahkeme görsel olarak gösterdi elleriyle kafasını koruduğunu gösterdi) iç güdüsel olarak eğilip yüzünü korumak için pozisyon aldım ve yine de durmadı.

Bana çılgınca saldırırken ayağı kalktım ve bana vurmasını engellemek içim onu sıkıca kucaklamaya çalıştım. yine de dizlerini boşta olduğu için tekme atabilirdi diye aklımdan geçirdim. Çok kızgın ve öfkeliydi çok kızgın ve hareket halindeydi. Bu karmaşadan dolayı benim ona kafa attığımla ilgili beni suçladı. ve burnunu kırıyor ama kan yoktu görmedim. burnuna vurmadım eğer bir şey varsa o bir çarpışmadır ben onu sakinleştirmeye çalışıyordum ve o bundan kurmaya calısıyordu. bu esnada bazı temaslar oldu ama bunlar istem dışı temaslar yani kasti bir kafa vuruşu degildi. ona kafa attığım gerçeğini söyledikten sonra ki bu imkansız sinirle ayrıldı ve bende gitmesine izin verdim.

7-8 dakika ortalıkta yoktu. geri geldiğinde burnunda bir mendil vardı yada tampon onu burnundan çektiğinde gerçekten kırmızı gibi bir renk vardı bunu bana gösterdi. ama biliyorum ki bu onun burnu ile bir baglantısı olmayan bir şeydi. ve şöyle dedi iyi iş Johnny burnumu kırdın. yapmadığıma emindim bu yüzden sakin moddaydım ve tanrım bir bakayım iyi misin ne oldu görmem izin ver dedim. ve o izin vermedi. yine de durumu sakinleştirmeye çalıştım. gitti ve banyoya o mendili çöpe attı yatak odasını terk etti ve alt kata bir yere gitti sanırım tam bilmiyorum. sonra bende gidip çöpteki mendili çıkardım ve oldukça yakından incelemedim oje olduğuna emindim.

-15 aralık 2015ten kısa bir sonra Heard ile tatile nereye gittikleri soruldu.
adaya gidecegimiz önceden planlıydı cocuklarım lilly, jackve erkek arkadası ile adaya gidecektik. ve amberin bir arakdası vardı alice adında. hep birlikte bir tatildeydik

-15 aralıkta ne oldu
çok şey oldu

-Amber Heard size karşı herhangi bir şiddeti var mıydı?
evet bir kaç olay oldu, bu olayların birinin meydana geldigi zaman her seferinde daha da kötüleşiyordu. yumruklar ve şiddetin aksine evin arka verandasında oturuyordum. alkollü icecekler fırcalar yaglı boyalar olan bir alanım vardı. boyamak istedi bende ayarladım. o alanda tartışmanın yeniden alevlendigi hatılıyorum. bir kutu içecek aldı ve onu yüzüme fırlattı tam buruma çarptı ve bu cok acıtmıştı.

-bu olayla yaşanırken etrafınızda kimler vardı
neyse ki cocuklarım ve rosanın erkek arkadaşı kafeye dogru gitmişlerdi. o sırada etrafta başka birinin oldugundan veya birisinin gördügünden haberim yoktu. sadece ben ve amber varız diye düşündüm ama görüşüne göre adada calısan dört personel de varmış.yani ada da calısanların ikisi o an oradalardı ve şiddete tanık olmuşlar.

-personelin bu kavgaya tanık olduklarını nereden biliyorsunuz sorusuna
bu insanlar calışanlarım olsada onları aileden ve benim için değerli birileri olarak görüyorum, ve onların uzun zamandır olayları bildigine inanıyorum

-olaydan sonra bu kişileri gördünüz mü?
evet Tarayı gördüm

-Johnny Deep yatağındaki bok hakkında sorulara cevabı
fotoğrafı ilk bana gösterdiklerinde öyle tuhaf ve gariplikti sadece güldüm.
Amber yataktaki dışkının durumunu gündeme getirdi.ve sadece köpekleri suçlamaya çalıştı.
-Köpeklerin yapmış olduğunu neden hiç düşünmediniz?
köpeklerin her biri yaklaşık 4 kilo, o köpeklerle yıllarca yaşadım 30 yılı aşkın süredir benim birlikte olan bir kadın en başından beri benimle ve fotoğrafı çeken o.
o da benim gibi köpeklerin nasıl kaka yaptığını biliyor. o bir köpek boku değildi. Amber köpek olduğunu söyledi ama üzgünüm köpek değildi bokları aldım ve köpeklerin değildi.

Johnny Depp Mahkeme Videosu