Beyoncé ve Solange’un Çocukluk Fotoğrafını Paylaşan Babaları: “Çocuklarımızı Teşvik Etmeliyiz” Müzik yöneticisi Mathew Knowles, kızlarının geleceğin süperstarları olarak yetiştirilmesiyle ilgili duygusal bir mesajla birlikte Beyoncé ve Solange’un çocukluk fotoğrafını paylaştı.

“Biz çocuklarımızı teşvik etmeliyiz” diyen baba Knowles, fotoğrafın altına küçük bir Kraliçe Bey ve patates cipsi poşetiyle oynayan Solange’un fotoğrafını ekledi. “Ben çocuklarımızın yetişkinlerden daha birçok konuda sezgisel olduklarına inanıyorum. Birçok çocuğun sahip olduğu bu erken tutkular beslenmeli ve desteklenmeli” diyerek ekledi.

“Beyoncé ve Solange müziğe çok genç yaşta ilgi gösterdiklerinde, biz (zaten kurumsal profesyonel ve girişimciler olan Tina ve ben) onların tutkularını küçümsemedik. Tam tersine, onları teşvik ettik, yönlendirdik ve destekledik” diye devam etti. “Eğer ciddiye alıyor ve en iyisi olmak için çabalıyorlarsa, hangi kariyer yolunu seçerlerse seçsinler, biz mutluyduk.”

Tabii ki, kızlarının babası, Destiny’s Child grubunu da yöneten Mathew Knowles, o zamanlar büyük kızının en çok Grammy ödülü kazanan sanatçı olacağını veya küçük kızının New York City Ballet için besteci olarak seçileceğini bilemezdi.

“İçindeki hedeflerine ve tutkularına bağlı olan, onları besleyen insanlara sahip olan daha fazla insan olmalı. Bu, hepimiz için dünyayı daha iyi bir yer yapacak” diyerek sözlerini tamamladı.

Son zamanlarda, Solange Brooklyn Academy of Music için 2023 ilkbahar müzik serisini küratörlük yaparken, Beyoncé de yakında başlayacak olan “Renaissance World Tour” için hazırlanıyor.

Bu arada, Beyoncé ve Solange ile ilgili bir diğer haber de şöyle: İddialara göre, Beyoncé yakın zamanda bir film müziği yapmak için Disney ile çalışacakmış.